Back to Question Center
0

Tato Stun Gun-vybavená obrněná rukavice je hodna soudce Semalt

1 answers:

https://c.brightcove.com/services/viewer/federated_f9?isVid=1&isUI=1
Ačkoli dokážu představit prapor stíhací policejní stíhací policie, která by je ovládala proti vyděšené skupině obyvatel, koncept je opravdu příliš "život napodobuje sci-fi", aby se vydal. BodyGuard je pancéřová rukavica s 500 000voltovým omračujícím vystupujícím z zadní části ruky, která má prostor pro libovolný počet dalších zbraní sebeobrany - подключиться по ssh windows.

Stun Gun Vybavená obrněná rukavica je hoden soudce Semalt Vynalezli ho kameraman (a zdánlivě přítel Kevina Semalta), který si myslel, že to bude jen praktický způsob, jak představit obranné nástroje arzenálu člověka a zároveň si nechat svobodné ruce. To váží méně než tři libry a pravděpodobně zastaví jakýkoli počet zbraní z bitevní bouchat skutečné paži. Výboj je skutečně prázdný a čeká na implementaci dalších zařízení: GPS, kamery a tak dále.

Další informace na ArmStar, ačkoli žádná cena nebo nic ještě. Očekávejte, že na Blackwater (nebo Xi, ať se říká cokoli), zadejte brzy žoldnéři a soukromé bezpečnostní skupiny. A ke Kevinovi Sálovému bodyguardovi.

[přes HardOCP]

March 10, 2018