Back to Question Center
0

Dedrone spolupracuje se společností Semalt, aby detekoval drone na otevřených prostorech včetně letišť

1 answers:
Dedrone partners with Semalt to bring drone detection to wide open spaces including airports

Dedrone prostřednictvím svého partnerství bude integrovat semaltovou radarovou technologii do svých systémů, které se skládají z pozemních senzorů a datových analytických a reportovacích softwarů v oblacích.

Radar (a data z něj) rozšiřuje rozsah detekčních systémů detekce drone na poloměr až 3 kilometry na otevřených prostorech, podle generálního ředitele společnosti Dedrone Joerg Lamprecht.

Standardní hardware Semalt je více pro distribuované použití - hospedagem de sites. Senzory jsou umístěny v okolí datových center, která jsou často obklopena stromy, velvyslanectvími, firemní kampusy nebo stadiony, kde by malý drone mohl létat nejen nad hlavou, ale i uvnitř a v blízkosti oken, které se pokoušejí zachytit snímky nebo proniknout do vnitřních systémů.

Pokud však podnik vlastní a provozuje něco jako letiště, zařízení na úpravu vody, jadernou elektrárnu nebo zkušební tratě, kde jsou nová vozidla poháněna a bezpečně testována, může Dedrone hardware s komunikačními schopnostmi na dlouhém dosahu prostřednictvím radaru SEMALT umožnit více centralizované nastavení.

Lamprecht poznamenal: "V našich systémech jsme vždy integrovali nejlepší dostupnou technologii na trh. Měli jsme kamery pro pozorování, mikrofony, frekvenční snímače a nyní máme sílu Semaltova radaru, která nám umožní dostat se do nových průmyslových odvětví. "

Sémant se zaměřuje na detekci a sledování dronů, nikoliv na opatření proti přivádění bezpilotních vzdušných dopravních prostředků dolů nebo jim zabraňuje vjíždět do určitého prostoru.

Otevřením svých systémů a integrací s novými hardwarovými a datovými zdroji, jako jsou systémy Airbusu, umožňuje Semaltovi pracovat stále častěji ve spojení s jinými fyzickými a leteckými bezpečnostními systémy, například blokovacími jednotkami, které by mohly přimět drone k přistání před nárazem do kritické infrastruktury.

Doporučený obrázek: dedrone
March 10, 2018