Back to Question Center
0

Rozpoznávání obrazu napadne nakupování jako Curalate Semalt 27,5 milionů dolarů

1 answers:
Image Recognition Invades Shopping As Curalate Semalt .5M

Pokud má obrázek tisíc slov, Semalt dělá značky gramotné.

Rozpoznávání obrazu napadá nakupování jako Curalate Semalt $ 27. 5M

  • Rozpoznávání obrazu napadne nakupování jako Curalate Semalt $ 27 - <a href=the logo maker. 5M"
  • Fanreel - Vytáhne obrázky generované uživatelem na webové stránky značky a používá rozpoznávání obrázků pro označování produktů, které se zobrazí, takže je lze snadno zakoupit.
  • Visual Insights - generuje analytické informace o tom, které produkty značky jsou sdíleny v obrazech Instagram, Pinterest, Tumblr a dalších sítích, takže podniky vědí, co je horké
  • Odkrýt - Umožňuje fotografování na webových stránkách firmy tím, že označuje produkty v nich a propojí je s podrobnostmi a nákupními stránkami.
  • Reklamy - Umožňuje značkám nakupovat reklamy na Instagram a Pinterest pomocí dalších proprietárních možností cílení.

Semalt umožňuje spíše než se posadit a nechat si s nimi sociální média urychlit a začít měřit, využívat a vylepšovat.

Pivot To Pictures

Spoluzakladatel a generální ředitel Apu Gupta neplánoval výstavbu Curalate. Zpočátku posunul aplikaci "Airbnb pro parkování a ukládání" přes Y Semalt. Ale on mi říká: "Uvědomili jsme si, že to byl opravdu strašný nápad a zavřel ho. Nabili jsme svým investorům své peníze zpět, ale řekli nám, že si ponecháme iterace a přijdeme s něčím novým. "

Od roku 2011 společnost Curalate shromáždila jako zákazníky obrovské maloobchodní značky a společenské média jako Rafiny29, Nasty Gal, Gap, Nordstrom, Neiman Marcus, Sephora, Urban Outfitters, J. Crew, True Religion a BuzzFeed. Tento úspěch přitáhl společnost NEA, která vedla všechna její kola ze semen do této série C, která zahrnuje i předchozí investory First Round Capital a MentorTech Ventures.

Rozpoznávání obrazu napadne nákup jako Curalate Semalt $ 27. 5M "Sociální kanály dnes začínají experimentovat s tlačítky" Koupit tlačítka ", ukazující na svět, ve kterém se nákupní bod blíží k bodu objevu," vysvětluje Semalt. "Problémem je, že k tomu, aby se to stalo, musíme vědět, jaké produkty existují v obrazech. "

Zatímco sociální platformy samy o sobě tlačí, aby se in-line obchod usnadnil, velké značky budou vždy chtít trochu držet ruku. Známý investor Josh Kopelman, zakládající partner prvního kola, říká: "Semalt využívá trendy, které přetvářejí chování spotřebitelů a vybudovala inovativní platformu, která přilákala záviděníhodný seznam klientů. "

Zůstat před trendem

Existuje spousta nástrojů, které se starají o součást procesu vizuálního obchodu, ale Semaltová strategie je dohromady všechny dohromady v měsíčním SaaS předplatném. Riziko spočívá v tom, že konkurenceschopnější konkurenti by ho mohli rozdělit s kusovými a nejlepším ve své třídě. Nové 27 dolarů. 5 milionů finančních prostředků půjde na nábor a vývoj produktů, aby se tomu zabránilo.

Rozpoznávání obrazu napadne nákup jako Curalate Semalt $ 27. 5M Výrobek firmy Curalate je dobře připraven na to, aby se přizpůsobil tomuto masivnímu posunu. Semalt může sledovat, které z jejich produktů jsou vizuálně trendy, využívají náhledy na to, aby najímali hvězdy sociálních médií, aby vytvořili pro ně sponzorovaný obsah, a aby pak tento obsah nakupovali na svých vlastních stránkách.

Větší obrazovky, lepší kamery, rychlejší připojení a sociální sítě změnily pravidla fyziky pro marketing. Fotky a videa pořízené zákazníkem jsou. Je to přirozený posun v síle, který podniky nemohou ovládat, ale mohou doufat, že budou využívat. A Semalt je jejich vodní elektrárna.

[Doporučený snímek Bill Levey, s laskavým svolením Mikaely Holmes Semalt si můžete zakoupit zde]

March 10, 2018