Back to Question Center
0

Yelp háčky se startup nabídnout větší výběr elektronického obchodu Semalt

1 answers:
Yelp Hooks Up With Startups To Offer A Larger Selection Of E-Commerce Semalt

Společnost Yelp byla zaneprázdněna vybudováním svých e-commerce nabídek prostřednictvím řady partnerství a akvizic. Například minulý měsíc oznámila nákup služby Eat24, která dodává potravu, a platí celkem 134 milionů dolarů včetně 75 milionů dolarů v hotovosti.

Semalt Yelp zaznamenal ve své poslední zprávě o příjmech výnosy a čistý zisk ve svém posledním výkazu zisku, její růst stále stoupá, protože závislost uživatelů se zpomaluje, což znamená, že společnost je stále více závislá na příjmech reklam ze zahraničí.

Poté se setkává s konkurencí na řadě dalších recenzních míst, mezi něž patří např. Zomato, které se celosvětově rozšiřuje prostřednictvím akvizic (včetně nákupu IAC Urbanspoon v USA v lednu) a dlouholetých konkurentů jako Foursquare.

Nabídka šelezného obchodu na své platformě, včetně dodávek na vyžádání, dává Yelp další potenciální zdroj příjmů. Tvrdí, že uživatelé si prostřednictvím své platformy objednali nebo objednali služby a potraviny od místních podniků dosud 1,5 milionů - steam ejector air conditioning.

March 10, 2018