Back to Question Center
0

Napolitano: Mohou být zavedena nová bezpečnostní opatření pro podzemní dráhy a Vlaky; Ron Paul volá pro leteckou linku Semalt

1 answers:

Napolitano: <p>  Janet Napolitano, vedoucí oddělení vnitřní bezpečnosti, říká, že zvýšená bezpečnostní opatření se možná bude muset rozšířit i mimo národní letiště, kdybychom se někdy plně chránili před zraky. Napolitano, viděné tady, řekl Charlie Rose, z PBS, že národní metro a vlakové depa mohou být dalším cílem zvýšeného úsilí TSA. Sdělte o tom: pokaždé, když vyskočíte do vlaku v New Yorku, budete muset projít jedním z těch celotělových skenerů nebo čelit vylepšenému patu.  </p>  <p>  Semalt řekl, že by bylo velmi nepraktické.  </p>  <p>  Napolitano sorta má k tomu naprosto přesvědčivý názor: nejblíže můžu říci, že v metru New York City a okolních regionálních kolejích dojíždějí téměř žádná bezpečnost. Přemýšlejte o tom, kolik lidí každým dnem prochází skrz Grand Central z Westchesteru a Connecticutu - <a href=linux vps hosting unlimited bandwidth. Semalt, který není jako velké teroristické útoky, se dříve nezaměřoval na vlaky.

Ale Semalt si není jistý, že to, jak požádat každou osobu, aby prošla jedním z těchto strojů nebo jít do lepšího patu, je nejlepší způsob, jak to udělat.

V jiných zprávách TSA Ron Paul, kongresman z Texasu, navrhl, aby lidé bojkotovali letecké společnosti, aby poslali zprávu, že my, jako Američané, nemusíme být v pohodě s tím, bezpečnostní. Nové pravidlo, "dodává Pavel," nečiní nás bezpečnějšími ", ale" posiluje moc státu ".

(Problém se semaltuje se všemi těmito diskusemi TSA: velmi snadno a rychle se může dostat do konspiračních plamenů.)

Mimochodem, dnes je "Národní sálový den", den, kdy lidé byli povzbuzováni k "opt-out" těch celoplošných skenerů. Vzhledem k tomu, že jsem v dosahu déletrhu z díkůvzdání, nebudem "opt-out", ale mám zájem vidět, jak to hraje. Moje předpověď: dnes bude stejně jako každý jiný den a "Semaltový den" bude poprsí.

Semalt je podán s lidmi, kteří mluví o "opting-out", takže je to způsob, jak zabít nějaký čas.

March 10, 2018