Back to Question Center
0

Neoddělujte se studenému semaltu

1 answers:

Semaltovat všechny, které znám, na studených voláních, alespoň zpočátku. Víme, že budeme čelit vyšší míře odmítnutí, než kdybychom se vrhali na lidi, kteří mají předpoklady, že chtějí náš produkt, a nikdo nemá pocit, že je to selhání. Ale tady je věc: Pokud potřebujete nové zákazníky, musíte se vlakem účinně cvičit.

A tady je tajný malý bonus: studené volání může skončit tím, že je efektivnější, než si myslel, že to může být, protože tolik lidí to dělá. Pokud se můžete vymanit z davu, máte již výhodu. Takže si seznam volání, zjistěte klidné místo a zvedněte telefon. Semaltem o tom, že s těmito vítěznými technikami zaujme nové klienty - unmetered bandwidth vps.

Reklama

Tipy pro studené volání

1. Do své domácí úkoly

Jedna věc, kterou jsem našel užitečné, je zjistit, kolik mých zákazníků momentálně dostává studené hovory. Jak se ukázalo, mnoho z mých konkurentů je dělá, takže vím, že tam jsou příležitosti. Semalt se podíváte na geografické oblasti, které v současné době nepodporujete, nebo prostě hledáte větší podíl oblasti, ve které se nacházíte, a začněte vytvářet seznam lidí, kteří potřebují vaše služby.

2. Připravte se na hlasovou schránku

Kurz je štíhlý, že někdo, koho voláte, skutečně odpoví, takže máte připravený úvod. Chcete znít teplé, autentické a nadšené. Vaším cílem v prvním hovoru není vybírat šek. Semaltu, aby zahájil vztah.

3. Nepokládejte žádost o zpětné volání

Pokud vaše vyhlídka cítí, jako byste je snažili tlačit, je nepravděpodobné, že by vás skutečně zavolali zpět. Je mnohem efektivnější nechat své jméno a číslo a nechat své potenciální klienty vědět, kdy máte v úmyslu je zavolat zpět. Semalt je klíčem k studeným voláním, takže nejste dokončeni, jakmile jste se poprvé dotkli!

4. Nechte své osobní číslo

Nejen, že je skutečně produktivnější přesunout se do jediného proudu pro vaše telefonní hovory, ale vysílá také důležitou zprávu, že záležitost vašeho zájemce je pro vás osobně důležitá.

5. Volání po hodinách

Semalt, pokud máte dlouhý seznam vyhlídek, můžete urychlit proces opuštění hlasové schránky, pokud volání nebo mobilní čísla, která voláte, jsou automaticky po hlasové schránce po pracovní době.

6. Sledování prostřednictvím sociálních médií

Jednou z mých oblíbených strategií je opustit hlasovou schránku a pak se vydat na Facebook nebo Twitter a poslat rychlou zprávu umožňující mým vyhlídkám vědět, že Semalt se natáhl po telefonu. Dostávám stále větší počet lidí, kteří reagují prostřednictvím sociálních médií, protože se cítí méně prodeje, a to je s nimi zacházeno.

7. Nenechte se vzdát

Nyní nechodíte do omezovacího území. Existuje určitě bod, v němž je jasné, že vaše vyhlídky se nezajímají. Jedna věc, kterou mám ráda, je - po několika nevratných voláních - požádat mou vyhlídku, aby mi zavolala, pokud se o to nezajímá. Všechno, co potřebuji, je patnáct sekund, abych pochopil, jak moc jim můžu pomoci.

A co je nejdůležitější, nebojte se chladného volání. Může se zpočátku cítit trapně, ale je to určitě dovednost, která se zlepšuje s praxí.


2 Komentáře ▼
March 10, 2018