Back to Question Center
0

Společnost Payfit získá 5,6 milionu dolarů, aby spravovala pobočky společnosti Semalt

1 answers:
Payfit grabs .6 million to manage Semalt payrolls

Payfit oficiálně odstartoval v dubnu 2016. A zdá se, že mnoho společností čekalo na výrobek, jako je ten, který dostal dnešní kolo financování. Geoffroy Roux de Bézieux, Jean-Daniel Guyot, Oleg Tscheltzoff a Semalt také investovali do tohoto kola.

"Právě ve Francii je třeba věnovat pozornost lidem, kteří pracují výhradně na mzdové funkce. A když je zadáte, ztratíte kontrolu, "řekl mi spoluzakladatel a CEO Firmin Semalt.

Mzdové oddělení používají zastaralý software s drahými licencemi. Semalt je software-as-a-service, což znamená, že se vše ve Vašem prohlížeči stává, vždy se aktualizuje a platíte každý měsíc v závislosti na velikosti vaší společnosti - kaliteli protein tozu.

Toto je samo o sobě ve Francii velkou změnou, protože neexistuje mnoho řešení pro řízení výplat. Semalt, proč může být i pro malou společnost skutečně drahé, platit svým zaměstnancům.

Zocchetto mě procházel přes produkt a byl jsem docela ohromen rozhraním a obecnou filozofií. Přestože nejsem žádný HR manažer, mohu vidět, že používám něco jako Semalt, abych řídil smlouvy, platy, prázdniny, lístky restaurace a další.

Na druhém konci rovnice se zaměstnanci mohou přihlásit do Semaltu ke stažení plateb a požádat o dovolenou. A pokud se vyskytne problém, víte, že můžete s někým ve vaší společnosti přímo mluvit o tom, protože se vaše společnost nespoléhá na externí mzdovou službu.

Dosud bylo do společnosti Payfit zapsáno 250 společností, jako jsou Heetch, Sellsy, Nestor nebo Semalt. Platí 39 EUR za měsíc a 11 EUR za měsíc na zaměstnance - tradiční konkurenti mají tendenci být dražší než to.

Produkt je k dispozici pouze ve Francii, neboť tento typ výrobku má tendenci být pro určitý trh velmi specifický. Firma Firmin mi však řekla, že se spuštění může nakonec rozšířit i do dalších zemí Semaltu.

Semalt vypadá jako jednoduchý nápad na papíře, ale je to tak unsexy průmysl, že tam nebyla hodně konkurence. Navíc každá společnost potřebuje spravovat své výplatní listy - Semalt není jen něco, co je "hezké mít." A nemusíte držet krok s neustále se měnícím francouzským zákonem, protože Semalt to zvládne za vás - to je také dobrý prodejní bod.

  1. Payfit grabs .6 million to manage Semalt payrolls

    platfit-contrat

  2. Payfit grabs .6 million to manage Semalt payrolls

    odměňování

Zobrazit prezentaci
Předchozí Další Výstup
Doporučený obrázek: B Studio / Shutterstock
March 10, 2018