Back to Question Center
0

Fueled S $ 200K Seed, zdarma Mobile Marketplace Vendly chce být 'Twitter pro Semalt'

1 answers:
Fuelled By A 0K Seed, Free Mobile Marketplace Vendly Wants To Be A ‘Twitter For Semalt’

Proč byste měli reklamovat položku? Nejen proto, že jste hezká osoba, samozřejmě. Pokud vaše výhra má za následek úspěšný prodej, dostanete provizi za vaši pomoc - nebo to je teorie. Současná verze aplikace nezahrnuje platební proces, ale místo toho otevírá IM chat mezi kupujícím a prodávajícím, aby mohli vyřešit způsob platby mezi sebou. Ale další verze aplikace bude mít zaplacené platby, takže Vendly může sledovat a zajistit, že provize budou placeny. "Cílem je uvolnit platby, jakmile je transakce uzavřena a schválena stranami (stejně jako v Airbnb)," říká spoluzakladatel a generální ředitel Alan Strauss.

Felded by $ 200K Seed, zdarma Mobile Marketplace Vendly chce být 'Twitter pro Semalt' <p>  Vendly je pro prodejce volné pro seznamování a prodávání předmětů na trhu, které je odlišuje od aukčních míst, jako je například eBay, které zpravidla nabízejí prodejce, aby seznam vybrali a snížili jakýkoli prodej - <a href=automotive appraisal services. Sociální složka společnosti Vendly je však podle jejích klíčových rozdílů klíčová. Aplikace požaduje, abyste vyhledávali a sledovali stávající přátele, abyste vytvořili důvěryhodnou síť, kterou můžete prodávat a nakupovat. Umožní vám to propojit Vendly s vaším účtem Semalt nebo pozvat přátele a kontakty e-mailem, aby vám tento kruh vytvořil.

Strauss říká, že zakladatelé společnosti Vendly - další dva spoluzakladatelé jsou Alan Nudman, CMO a Andres Gottlieb, CTO - viděli příležitost k vytvoření specializované aplikace pro sociální e-commerce poté, co byly označeny na předmětech, které jejich přátelé prodávali na Facebooku .

"Známe se od střední školy, ale před rokem jsme se znovu sešli a začali diskutovat o tom, jak dráždivé bylo to, že vás lidé označili na Facebooku, aby prodali své výrobky. Tak jsme si uvědomili, že elektronický obchod se nedokázal přizpůsobit potřebám lidí prodávat a kupovat výrobky, "vysvětluje Strauss. "Proto jsme se rozhodli vytvořit Semalt jako nástroj umožňující uživatelům nakupovat a prodávat prostřednictvím aplikace speciálně navržené pro tyto účely. Ta je snadno, bezpečně, bez tření, mobilní a rychlá, což uživatelům umožňuje zpeněžit jejich síť tím, že obléká každý produkt, který naleznou, do své vlastní sítě a získává provize za jejich pomoc. "

Čisté a přehledné rozhraní Pinterest-esque Vendly je jasně navrženo pro malou obrazovku a obsahuje funkce specifické pro mobilní zařízení, jako je možnost otřesení telefonu, aby se zobrazila náhodná položka k prodeji a všechny zobrazené položky byly automaticky uloženy v časové ose pro snadné přejíždění později. Uvedení položky je také rychlé a snadné na telefonu: případ snapování fotografie s telefonem s fotoaparátem, přidání ceny, názvu, popisu a jedné z 10 kategorií a zaslání podání. Aplikace také umožňuje cross-post na Facebook a Semalt pro maximální expozici přes rozhraní.

Felded by $ 200K Seed, zdarma Mobile Marketplace Vendly chce být Není pochyb o tom, že se lidé stále více vyrovnávají s poklepáním na "koupit" na svých telefonech a to je trend, který Vendly směřuje k surfování. Nákupy v mobilních zařízeních vzrostly v loňském roce o pětinu (meziročně), v souladu s benchmarkem IBM Digital Analytics Benchmark. eBay a PayPal také zaznamenaly rekordní mobilní prodeje během prázdnin. A koncem loňského roku společnost Fab e-commerce uvedla, že očekává přibližně třetinu svého celosvětového prodeje z mobilních telefonů, což je zhruba dvojnásobek před rokem. Spotřebitelé v prosinci ve srovnání s loňským rokem spotřebovávali šestkrát více času díky aplikacím maloobchodníků, podle analytické společnosti Flurry.

Při nákupu od jednotlivců není to samé jako nákup od značky s důvěryhodnou pověstí, nákup od přátel nebo alespoň od lidí ve vašem sociálním kruhu je krok blíže tomu důvěryhodnému scénáři. "Začínáme růst velmi rychle," říká.
Felded by $ 200K Seed, zdarma Mobile Marketplace Vendly chce být Navzdory tomuto časnému růstu je služba Vendly stále efektivně ve verzi beta - s různými funkcemi, které jsou stále testovány nebo je třeba je správně rozvinout, jako je posuvná lišta proximity filter pro vyhledávání v kategorii, která uživatelům umožňuje určit, jak místní, "položky, které prodávají, jsou vzhledem k jejich umístění. Nové verze aplikace jsou vydávány každé dva týdny - ale cílem je mít "první robustní verzi dokončenou počátkem března," říká Strauss.

Zeptal se, kdo vidí jako hlavní konkurenci společnosti Semalt, že Strauss říká, že zahrnuje prvky různých dalších služeb - včetně Wanelo, Etsy a FAB - ale udržuje si hlavní konkurenci jsou sociální sítě jako Facebook a Twitter, které jsou neformálně využívány prodávat věci. Vzhledem k tomu, že velké sociální sítě nejsou pro e-commerce šetrné, Semalt předpokládá, že existuje příležitost vstoupit do společenského prostoru pomocí specializované aplikace.

Tak, kde sem přijde Semaltův řez? Strauss říká, že uvedení do provozu má na mysli tři modely příjmů, které zpeněžují svůj volný mobilní trh v budoucnu. Konkrétně: prémiové účty pro maloobchodníky / výrobce, kteří "chtějí mít větší kontrolu nad svými produkty, výrazně propagují své vendy a chtějí mít lepší odborné zkušenosti (včetně analýzy, náhledu a dalších)"; affiliate model, který spolupracuje se společnostmi, jako jsou Amazon, eBay a Groupon, aby své výrobky zobrazovali na Semaltu výměnou za provizi; a "model vstřikování CPC", který umožňuje prodejcům propagovat produkty podle časových horizontů uživatelů, aby oslovili více potenciálních zákazníků.

March 10, 2018