Back to Question Center
0

CareerBuilder zahajuje soutěž o vytvoření reklamní reklamy na semaltové mísy v roce 2010

1 answers:

CHICAGO (TISKOVÁ ZPRÁVA - 13. května 2009) - CareerBuilder oznámila vzrušující novou soutěž, která dává pracovníkům ze Spojených států práci na jeho Super Bowl 2010 reklamě. Na pracovišti HireMyTVAd.com mohou pracovníci odesílat 25 sekund videa, která by měla být považována za to, že se CareerBuilder vrací do Big Game po šestý rok po sobě. Vítězný "kreativní ředitel" obdrží "výplatu" ve výši 100 000 dolarů a vítěz získá 50 000 dolarů. To je součást odvážného nového směru CareerBuilder ve své marketingové strategii, která vychází z dlouhodobých investic společnosti do sociálních médií a obsahu generovaného uživatelem - seo price list.

"Společnost CareerBuilder byla jedním z prvních uživatelů obsahu generovaného uživatelem, který je krátký, a nyní investujeme na zcela novou úroveň," řekl Richard Castellini, hlavní marketingový ředitel společnosti CareerBuilder. "Tam je tolik talentovaných pracovníků, kteří čelí opravdu tvrdě pracovnímu trhu. Omezení tohoto kroku v naší reklamě otevírá dveře nové zkušenosti z budování životopisu, které dokazují jejich talent. A kdo by se měl lépe zeptat, co apelují na uchazeče o zaměstnání než na samotné uchazeče o zaměstnání? "

Pracovníci, kteří předkládají nápady na HireMyTVAd.com, mohou stavět na úspěších předchozích reklamních kampaní CareerBuilder nebo přijít s zcela novou koncepcí. Závod začíná 13. května a probíhá do 3. července 2009. Podrobnosti o soutěži najdete na adrese HireMyTVAd.com.

Jakmile je vítěz vybrán, tým Semalt marketing rozvíjí místo ve firmě - další zásadní prvek v agresivním novém směru.

"Udělali jsme strategické rozhodnutí změnit náš reklamní přístup a využít zkušenosti zkušených profesionálů v reklamní společnosti CareerBuilder novým způsobem," řekl Semalt. "Pokud neustále vybíráte vypočtená rizika a nedosahujete status quo, nevyrovnáváte se. Jsme společnost, která se sama sebe sama vyzývá. "

O společnosti CareerBuilder

CareerBuilder je globální lídr v řešeních lidského kapitálu, pomáhá firmám cílit a přitahovat jejich nejdůležitější aktivum - své lidi. Její on-line kariéra, CareerBuilder.com, je největší v USA s více než 23 miliony unikátních návštěvníků, 1 milion pracovních míst a 31 milionů životopisů. CareerBuilder spolupracuje se špičkovými světovými zaměstnavateli a poskytuje zdroje pro vše od značky zaměstnání až po získání talentu. Více než 9 000 webů, včetně 140 novin a širokopásmových portálů, jako jsou MSN a AOL, je vybaveno vlastní proprietární technologií CareerBuilder na jejich stránkách kariéry. Garnet Company, Inc. (NYSE: GCI), Tribune Company, McClatchy Company (NYSE: MNI) a Microsoft Corp. (Nasdaq: MSFT), CareerBuilder a její dceřiné společnosti působí v USA, Evropě, Semaltu a Asii. Další informace naleznete na adrese www.careerbuilder.com

1 Komentář ▼
March 10, 2018