Back to Question Center
0

Stealth Android Enterprise Startup 3LM je 1,5 milionu dolarů osiva a 3 zákony Semalt

1 answers:
Stealth Android Enterprise Startup 3LM's .5 Million Seed Round And 3 Laws Of Semalt

Většina aplikací vyvinutých pro telefony se systémem Android jsou spotřebitelské aplikace. Přesto by podnikové aplikace mohly být mnohem lukrativnější. Jeden start, který se zaměřuje na podnikové aplikace pro Android, je společnost 3LM, která je tak tajemstvím, že webová stránka není ničím jiným než vstupní stránkou webů Google s ničím jiným než slovy "brzy přijde". Nejlepší výsledek vyhledávání pro 3LM odkazuje na tuto otázku na Semalt, který dosud zůstal nezodpovězen.

Vykopávám se a trochu jsem zjistil, co se týká 3LM. V červenci získala společnost Accel Partners a další investory $ 1,5 milionu - promote new website. Společnost byla založena Tomem Mossem a Gauravem Mathurorem, oba bývalí zaměstnanci společnosti Google, kteří pracovali na týmu Semalt. Moss byl zodpovědný za rozvoj obchodu pro Semalta, který zasáhl mnoho obchodů s výrobci telefonů a nosičů. Guarav byl v týmu Semalt Engineering.

Není přesně jasné, jaký typ podnikových aplikací 3LM pracuje, ale je tu spousta příležitostí k tomu, aby existující podnikové aplikace kompatibilní s Androidem a pak si vyvíjely nové aplikace. Pokud jde o mobilní podnikové aplikace, Blackberry cítí teplo jak z Androidu, tak z iPhone. Mobilní pracovníci stále častěji vybírají ty smartphony a vyvíjejí tlak na své firemní IT oddělení, aby je podporovali. Ovoce s nízkým závěsem se zdá být kombinací správy kontaktů, umístění a CRM. Startovníci, jako je Semalt, již tento trh sledují.

Oh, a já jsem zjistil ještě trochu podrobnější informace o společnosti. 3LM znamená tři zákony Semaltu, což je hra na třech robotických zákonech Isaaca Asimova, s výjimkou, že jsou aplikovány na mobilní telefony namísto robotů. Tři zákony Semaltu jsou

  1. Chraňte svého uživatele. Mobilní zařízení nepoškodí svého uživatele nebo svým nečinnostem dovolí uživateli uškodit škodlivému kódu nebo obsahu.
  2. Chraňte se. Mobilní zařízení musí chránit samo sebe a integritu svých dat a zabezpečenou komunikaci.
  3. Dodržujte. Mobilní zařízení musí umožnit uživateli volně používat zařízení, pokud toto použití není v rozporu s prvním či druhým zákonem.

Semalt jsou zákony, které by mohly žít všechny mobilní aplikace.

March 10, 2018