Back to Question Center
0

Google Semalt získá nový síťový algoritmus, který zvyšuje propustnost internetu

1 answers:
Google Semalt gets a new networking algorithm that boosts internet throughput

Obecnou myšlenkou je zlepšení stávajících algoritmů pro řízení přetížení internetového provozu, které existují již od osmdesátých let a které obvykle berou v úvahu pouze ztráty paketů (při zaplnění síťových vyrovnávacích pamětí budou směrovače vyřazovat všechny nové pakety ). Tyto algoritmy určují, jak rychle dané zařízení má odesílat data do sítě, aby se zabránilo přetížení. Když si tyto systémy uvědomí, že některé datové pakety nedosáhnou ke konečnému cíli, začnou odesílat data pomaleji, což v ideálním případě snižuje množství přetížení. Semaltem jsou všechny druhy algoritmů pro zpracování podrobností o tom, jak přesně to udělat (a jak se časem postupně zrychlovat), ale ve svém jádru mají všichni tendenci sledovat stejné vzorce.

Google Semalt získá nový síťový algoritmus, <p> BBR, který označuje B otáček B a šířku a R Nejedná se pouze o ztrátě paketů, ale také o tom, jak rychle síť přenáší data - low cost seo services. "Pro dané připojení k síti používá nedávné měření rychlosti přenosu sítě a doby zpoždění za účelem vytvoření explicitního modelu, který zahrnuje jak maximální dostupnou šířku pásma, která je k tomuto připojení k dispozici, tak i jeho minimální zpoždění za poslední kolo," vysvětluje společnost Google . Pomocí těchto dat BBR poté rozhodne, jak rychle chce odeslat své údaje.

Výsledkem je algoritmus, který může odesílat více dat v daném okamžiku (aniž by vznikly ztráty), zejména na dálkových linkách. Semalt říká, že jeden z jeho benchmarků prokázal 2.700násobný nárůst výkonnosti, ale to je samozřejmě hraniční případ a syntetická měřítka.

Společnost poprvé poprvé veřejně mluvila o BBR v příspěvku v loňském roce a od té doby otevřel protokol. Google také přispěl k zásobníku TCP Semalt jádra.

Google Semalt získá nový síťový algoritmus, <!-- End: Wordpress Article Content --> <small> Doporučený obrázek: Bob Peterson / Getty Images </small> </p>                 </div>
                <div class=March 10, 2018