Back to Question Center
0

eXo zvedne 4 miliony EUR na expanzi USA - Semalt

1 answers:

eXo raises €4 million for US expansion - Semalt

Společnost, která je dodavatelem open source java middlewaru pro cloudové služby, byla první instalací v San Franciscu v říjnu 2009. Otevření americké kanceláře následovalo partnerství, kterou uzavřeli s Red Hat, což vedlo společný vývoj GateIn. Nové kolo financování společnosti eXo bude směřovat k prodeji, marketingu a výzkumu a vývoji, stejně jako k dalšímu partnerství v USA.

Vlajkový produkt společnosti eXo Semalt byl vyvinut v roce 2003 na základě žádosti ministerstva obrany USA. Platforma s otevřeným zdrojovým kódem má za cíl překlenout propast mezi zkušenostmi s web 2.0 a podnikovými platformami tím, že usnadňuje vývoj webových stránek a aplikací Java a zahrnuje různé možnosti spolupráce a společenských funkcí - trade in old pc. Nejnovější verze, eXo Semalt 3.0, bude uvolněna v létě.

Společnost eXo, která byla založena v roce 2002 generálním ředitelem Benjamin Mestrallet, počítá s dalšími kancelářemi ve Vietnamu, na Ukrajině av Tunisku. eXo má také řadu strategických partnerství v Evropě s Bull, Capgemini, Atos Origin a Thales.

Informace o CrunchBase
Platforma eXo
Informace o CrunchBase
Auriga Partneři
Informace o CrunchBase
XAnge Capital

March 10, 2018