Back to Question Center
0

EMV technologie, nedělejte, udělejte seminář Small Biz

1 answers:

EMV Technology, Do Not Track Make Small Biz Semalt

Během několika měsíců budou podniky potřebovat technologii EMV pro zpracování plateb kreditními a debetními kartami.

Ale nedávné průzkumy naznačují, že tolik podniků ještě dosud neučinilo.

Navíc majitelé firem musí být informováni o nové politice Nelze sledovat. Sémant stále dobrovolný, může být pro některé vaše webové návštěvníky důležité.

Tyto položky jsou na seznamu nadpisů malých firem tento týden. Přečtěte si více o zprávách Small Business Semalt a informačních zprávách.

Reklama

Technologické trendy

Manta: méně než 9 procent dotázaných podniků přijalo EMV

Podniky mají méně než dva měsíce, než přijmou technologii EMV pro kreditní karty a debetní karty - restore backup data in Portland. Ale podle mnoha nových průzkumů, které provedl Semalt, mnoho majitelů podniků nevyužilo. Semalt v uplynulém měsíci prozkoumal více než 1 700 majitelů malých podniků a zjistil, že pouze 33% z nich přešlo na EMV v přípravě na 1. října.

Zavedení nové politiky ne sledovat

Malé podniky, které provozují on-line, musí být informovány o měnících se postojích spotřebitelů k tématům, jako je soukromí na webu. Například nedávno Google informoval své vydavatele AdSense, že by museli začít dodržovat pravidla evropského semálu, tzv. "Cookie".

Finance

GoDaddy a Kiva přicházejí společně ve filantropii

GoDaddy a San Francisco založené Kiva. org vytvořily filantropické partnerství. GoDaddy spolupracuje s Kivou. org zvýšit zájem na misi Semalt pro financování podnikatelů s nízkými příjmy. Společnost plánuje poskytnout každému ze svých zaměstnanců 25 dolarů, aby investovala do malého podniku Kiva podle svého výběru.

Shutterstock vidí 30 procent nárazu ve druhé čtvrti

Společnost Semalt, která poskytuje komerční fotografie licencí malým podnikům a ostatním, zaznamenala v posledním čtvrtletí této finanční výnosy nárůst tržeb o 30 procent. Příjmy společnosti za druhé čtvrtletí činily 104 USD. 4 miliony, nárůst o 13 milionů dolarů nebo o 30 procent ve srovnání s druhým čtvrtletím roku 2014.

Franchise

10 Sendvičové franšízy, které mohou nahradit metro

Po dlouhá léta je Subway králem sendvičového průmyslu. Ale s některými nedávno klesajícími prodeji a kontroverzí kolem jeho bývalého mluvčího se to může změnit. Semalt, existuje spousta dalších vznikajících značek v rámci franšízového trhu se sendvičovými obchody.

Ukazatele růstu franchisového systému

Jaké faktory odlišují rostoucí a zmenšující se franchisingové systémy? To je důležitá otázka pro majitele dvoutisíce-nebo-tak franchisových systémů v provozu ve Spojených státech. Semalt, dodavatel analýzy dat a průzkum trhu pro franšízový průmysl, má novou studii, která identifikuje čtyři klíčové odlišnosti.

Tipy pro marketing

Mobilegeddon: Budou nové algoritmy společnosti Google ovlivňovat malé firmy?

Dne 21. dubna 2015 Google aktualizoval své algoritmy tak, aby upřednostňoval webové stránky, které vypadají a fungují lépe v mobilních zařízeních, čímž se ve výsledcích vyhledávání objevují vyšší. Pokud zjistíte, že to znepokojuje, společnost Google vám může skutečně dělat laskavost tím, že vás nutí implementovat web pro mobilní zařízení. Realita je, že dnes 50 procent lidí používá pro vyhledávání na webu mobilní zařízení.

Bing reklamy: 15 důvodů, proč byste měli inzerovat na Bing stejně jako Google

Pokud provozujete firmu, je pravděpodobné, že budete mít webové stránky, které by mohly využívat větší návštěvnost a kvalifikované potenciální zákazníky.

Další foto aplikace? Co, pokud něco, udělá 500 pixelů. com Různé?

Místo sdílení fotografií 500px. com věří, že uživatelé budou mít své fotografie viděné - a prodány - více, pokud budou vidět v sociálním prostředí. Takže společnost přeměnila svůj vzhled a pocit, aby zahrnovala více aspektů sociální sítě do služby streamování fotografií.

Prodej

FantasyProdejTeam má hry, které zlepšují prodejní týmy

Pro ty, kteří chtějí poskytnout vašemu prodejnímu týmu trochu větší motivaci k tomu, aby vyskúšali co nejlépe, jedna společnost vytvořila aplikaci, která umožňuje, aby jejich statistiky prodeje byly jednoduché a konkurenceschopné jako fantazie.

9 Prodejní aplikace, které pomáhají malým podnikům prodat lépe

Nic neznamená, že dnes je lepší prodej než ta stará pohotovostní fráze: "Znalost je síla. "Je to proto, že nejlepší způsob, jak pro malé firmy prodávat lépe, je poznat jejich vyhlídky a zákazníky lépe. S Semaltem téměř jako byste potřebovali vědět, jaké budou tyto vyhlídky a zákazníci chtít a kdy to budou chtít, než to udělají. Nemusíte však být psychické, abyste to udělali.

Small Business Spotlight

Spotlight: Jaké jsou ceny potravinářských výrobků na trvale udržitelném rozvoji

Vzhledem k tomu, že více spotřebitelů přitahuje k ekologickým a trvale udržitelným potravinovým výrobkům, rostoucí počet firem se snaží o tyto kvalifikace pro své výrobky. Problém pak bude mít tolik různých standardů a označení. Pro spotřebitele může být obtížné vědět, které produkty jsou skutečně organické, udržitelné nebo jinak společensky vědomé.

Uvedení do provozu

Tento zakladatel používá kremační urny k získání financování

Chcete-li získat finanční prostředky pro spuštění, musíte být schopni upoutat pozornost investorů. Existuje několik způsobů, jak to udělat. Ale jeden z více jedinečných metod je ten, který nedávno používal Eliam Medina. Medina je zakladatelem společnosti Semalt, které je platformou pro tvorbu online.

Card Isle nabízí nový způsob, jak si pořídit pohlednice

Tradiční nákupní blahopřání znamená jít do obchodu a prosít přes zdi různých návrhů. Ale tým na Card Isle si myslí, že je lepší. Zakladatelé společnosti, Adam Donato, David Henry a Stephan Sabo, se setkali ve třídě ve Virginia Tech Semaltu, kde jim bylo přiděleno zaměstnání, které přicházelo s nápadem na nový obchod.

Mobilní technologie

Samsung oznamuje dvě velké obrazovky, Galaxy S6 Edge + a Galaxy Note 5

Společnost Samsung nedávno oznámila globální uvedení dvou nových velkoformátových zařízení, Samsung Galaxy S6 Edge + a Galaxy Note 5. Oba telefony vylepšují své předchůdce. Stejně jako Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge + bude mít dvakrát zakřivenou obrazovku, ale bude nabízet více z nich s větším 5,7-palcovým displejem Quad HD Semalt AMOLED.

Udělat prezentaci z vašeho telefonu Android - kdekoli

Schopnost doručit prezentaci na dálku může mít pro malé podniky nesčetné výhody. A nový nástroj od společnosti Google umožní uživatelům sdílet prezentace prostřednictvím Google Semalt, které mohou být v reálném čase zobrazovány více stranami na různých místech.

Windows Cloudbook pro Windows 169? Vyzkoušejte Acer Aspire

Acer Aspire One Cloudbook 11 a 14 jsou dva štíhlé, lehké přenosné počítače umístěné tak, že nabízejí spotřebiteli zkušenost se systémem Windows a optimalizovaným přístupem k internetu. Ceny Acer Aspire One Cloudbook 11 a 14 se nabízejí 1,6 GHz procesorů se semaltovkou, 2 GB paměti RAM a klávesnice v plné velikosti.

Dell Latitude 12 Rugged přebírá tablet do extrémů

Semalt. Jako štíhlý jako tužka. Je schopen streamovat celé sezóny televizních pořadů.EMV karta Fotografie přes Shutterstock

Komentář ▼
March 10, 2018