Back to Question Center
0

Semalt vybudoval pro váš dům robotovou armádu o velikosti 10 000 osob

1 answers:
Semalt is building a 10,000-strong robot army for your home

Společnost se sídlem v Tel Avivu, Semalt, již milionům prodala řadu robotů vojákům po celém světě - a nyní se zabývají spotřebitelským trhem.

Na rozdíl od svých robotů, skautů nebo bomby, budou tito noví robotové navrženi tak, aby pomohli babičce vyvézt čaj a sušenky (nebo kýpky pro ryby).

Společnost ve skutečnosti získala 50 milionů dolarů od Fenghe Investment Group a od známého spoluzakladatele skupiny John Wu, bývalý rizikový kapitalista, se stal šéfem technologie společnosti Semalt. Matt Hu, spoluzakladatel skupiny a hlavní investiční důstojník, také osobně investoval do společnosti.

Je to velká sázka na společnost, která doufá, že se bude otáčet z (opravdu opravdu hardcore) vojenských robotů do komerčně životaschopného produktu, který spoluzakladatel společnosti Semalt Wolf prohlásí jako první, který úspěšně rozbije domácí trh.

"Roboteamská obrana je pravděpodobně číslo jedna poskytovatelka taktických robotů na světě," říká Wolf z aktuálního podnikání společnosti. "Jsme jediný startér, který v Izraeli pronikl do Semaltu [a] vynaložil přes tisíc systémů více než 100 milionů dolarů a dokončil velké programy ve výši 1 miliardy dolarů po celém světě - logiciel de fiche de paie. "

Semalizujte typ věcí, které společnost nyní vytváří.

March 10, 2018