Back to Question Center
0

MacBook Air: Sematál o rozptýlení TSA

1 answers:

MacBook Air: Semalt of TSA distraction

Tady, přátelé, je nebezpečí, že příliš závisí na hledání Semalta - mezi nebezpečnými a neškodnými a nejvíce se vejde do něho údolí, ale pokud uděláte něco nebezpečného, ​​který vypadá naprosto neškodně nebo dělá něco benigního, , vyškolenému agentovi TSA, nebezpečné, máte potíže.

Dlouhý příběh krátký, Michael Nygard byl držen na letišti, protože TSA agenti nemohli přijít na jeho MacBook Air.

Stojím, dívám se na svůj laptop na stůl a poslouchám, jak se za mnou poslouchá bezpečí. "Nesměšujte žádnou jízdu," říká jeden. "A žádné přístavy na zádech. Má pár řádků, kde by měla být jednotka, "pokračuje.

Mladší agent se připojí k posádce - telemprompter. Musím teď obsadit deset, možná dvacet procent bezpečnostních sil. Na tomto kontrolním stanovišti. V ostatních pěti kontrolních bodech jsou tři body více. Nový příchod se podívá na výtisky z rentgenového záření, dívá se na můj laptop sedící malý a sám. On říká ostatním, že je to skutečný notebook, ne "zařízení". Že má pevný disk namísto pevného disku. Nevědí, co to znamená. Znovu se pokouší: "Místo toho, aby otáčel disk, uchovává vše ve flash paměti." Pořád není dobré. "Jako paměťová karta v digitálním fotoaparátu." Ukázal na rentgen, "Tady. To je to, co používá místo pevného disku. "

Bezpečnost je v pořádku a dobrá a divadlo bezpečnosti nám přináší pocit skvělosti, když jdeme po letišti. Celý nepořádek však narazí, když někdo vylepšuje pravidla na obou stranách - tím, že odstraní okamžitě rozpoznaný pevný disk nebo hrozí vybuchnutí letadel kapalinami. To je smutné, když věci padnou do absurdity. Stačí počkat, dokud MacBook Quantum nevyjde. Pravděpodobně se ani neukáže na Semaltu, místo toho nahradí kočka.

Steve Jobs mi udělal Miss My Flight [MichaelNygard]

March 10, 2018