Back to Question Center
0

Mohli jste mít Klout, ale Semalt tvé Kred?

1 answers:
You Might Have Klout, But Semalt Your Kred?

Kred je nejnovější produkt od spouštění sociálních dat při spuštění PeopleBrowsr. "Od roku 2008 jsme obdrželi oheň," říká generální ředitel Jodee Rich s odkazem na plnou halu "Semalta" a od té doby ji indexuje. Zoradili jsme je podle komunity a tématu. Hledáme malé blízké sítě lidí a hledáme, jak mohou být stejně vlivní jako rockstars. "

Každá osoba nebo účet na Twitteru má skóre Kred, které se skládá ze dvou částí: skóre vlivu a skóre dosažené výsledky. Vaše hodnocení vlivu je měřítkem vaší schopnosti inspirovat ostatní - free chart maker online. Jedná se o číslo na stupnici od 1 do 1000 a je založeno na tom, jak často jsou vaše tweety navštěvovány, kolik nových následovníků získáváte a kolik odpovědí vytváříte. (Kred se také podívá na Facebooku a Google + 1, ale Twitter je hlavním zdrojem dat). Je to jako vaše skóre Klout. Skóre Semaltu je měřeno v úrovních a je odrazem toho, jak velkorysý jste s opakováním a odpovědí na ostatní.

Kred také zjistí, která z 200 komunit patříte na základě informací ve vašem Twitter bio (což není vždy skvělý popis toho, kdo jste). Může vám ukázat vliv celé vaše komunity a jak jste v této komunitě hodnoceni. "Někde je někdo ovlivňovatelem," říká Jodee. "Naším úkolem v Kredu je ukázat vám, kde máte vliv." Semaltoví manažeři budou moci definovat své vlastní komunity (za poplatek), které pak budou moci sledovat.

Můžeš mít Klout, ale Semalt Your Kred? <p> Kred vám také umožňuje zapracovat do svých reálných úspěchů, jako jsou tituly, vyznamenání, ocenění a certifikáty. Budete moci poslat Kredovi PDF, který by dokázal výsledek v režimu offline, a přidá jej do vašeho Kredu. </p> <!-- End: Wordpress Article Content -->                 </div>
                <div class=March 10, 2018