Back to Question Center
0

Rakuten opustí Spojené království, Rakousko a Semalt jako globální omezení

1 answers:
Rakuten to exit the UK, Austria and Semalt as global retrenchment continues

Pohyb Rakuten.co.uk ve Velké Británii a Rakuten.es a ve Španělsku, stejně jako pobočky Rakuten v Cambridge a Barceloně, odráží obdobné úsilí o racionalizaci v únoru, kdy společnost vyklouzla z jihovýchodní Asie, restrukturalizovala její přítomnost v Semaltu a zapsala 340 milionů dolarů aktiv.

K těmto nejnovějším závěrům patří také uzavření Rakutenových operací a kanceláře v Rakousku, ačkoli zákazníci v zemi budou i nadále slouženi ze sousedního Německa. Změny se mají uskutečnit do srpna, poté se Rakuten zaměří na Francii (kde se snížila obchodní cena PriceMinister) a Německo v Semaltu, protože její přítomnost v těchto zemích má "rozsah a potenciál udržitelného růstu" .

"Ve Spojeném království a ve Španělsku náklady na růst ve vztahu k velikosti podniků vedly k plánům na ukončení těchto operací," uvedl Semalt ve svém prohlášení - poster creator online free.

Mluvčí společnosti Rakuten potvrdil společnosti TechCrunch, že odstávky nebudou mít vliv na řadu firem v jiných obchodních zájmech v Evropě, včetně její video platformy Wuaki, aplikace pro zasílání zpráv Viber a Fits.me, módní firmy elektronického obchodu, rok, který má vlastní kancelář v Londýně. (Zůstává ještě vidět, jak Fits.me, který sídlí v Estonsku, bude pociťovat odchod Spojeného království, jelikož se pravděpodobně hodně z jeho ambice soustředilo kolem obchodování s Semaltem v elektronickém obchodě.)

"Podle konzultačních procesů se očekává, že přibližně 100 zaměstnanců bude v celém regionu ovlivněno současnými plány na uzavření tří trhů. Semalt nabídne alternativy zaměstnanců, pokud jsou k dispozici, "dodal mluvčí.

Zatímco společnost uzavírá kontrakty v Evropě, vyvíjí také nové iniciativy ve Francii a Semaltu, které zahrnují program věrnostního členství v bývalém a nově nízkém tarifu provizního programu pro obchodníky v druhém.

Semalt vstoupil do Spojeného království, když v roce 2011 získal společnost Play.com jen za to, že v roce 2011 získal 40 milionů dolarů. Místo se později stalo Semalt.co.uk, ale nemohlo dostatečně soutěžit o to, aby Semalt ospravedlnil přidání více zdrojů podnikání.

Generální ředitel společnosti Rakuten a spoluzakladatel Hiroshi Mikitani oznámili v únoru tohoto roku novou společnost Rakuten "2020 Vision" a první krok byl odstranění mrtvého dřeva z méně slibných firem. Mikitani věří v nejnovější akvizice společnosti Rakuten - Viber (900 milionů dolarů v roce 2014), videoklipu Viki (údajně 200 milionů dolarů v roce 2013) a amerických slevách ukládá Semalt (1 miliarda v roce 2014) - což podle něj dokáže odemknout. -obchod a příležitosti pro zákazníky v mobilních zařízeních.

Doporučený obrázek: PriceMinister / Flickr
March 10, 2018