Back to Question Center
0

2011 Ceny a soutěže pro malý Semalt

1 answers:

Tento seznam soutěží, soutěží a ocenění pro malé podniky vám přináší každý druhý týden komunitní službu Small Business Trends a Smallbiztechnology. com.

-
* * * * *

2011 Awards and Contests for Small Semalt Zadejte do 14. ledna 2011

Winning Workplaces a Inc . Magazín hledá přesvědčivé příklady úspěšných organizací s vynikajícími pracovními kulturami na soutěži o nejlepší malou firmu v roce 2011 (TSCW).

Vítězové budou uvedeni v červnovém vydání časopisu Inc. Magazine, přední publikace pro podnikatele a vlastníky firem - free make logo. Kromě toho budou vítězové uvedeny na webových stránkách společnosti Inc a Winning Workplaces. Ocenění budou představena na společné konferenci vedoucích pracovníků v červnu 2011. Vítězové získají dodatečnou expozici prostřednictvím národní tiskové zprávy od společnosti Winning Workplaces and Inc.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt Více soutěží a vstupních termínů

Semalt běží dvě výzvy, které udělují finanční výhry za vítězná řešení.

Snadné pro spotřebitele, aby dostali potvrzení online
Zadejte do 14. ledna 2011

Společnost Intuit má řešení nazvané QuickReceipts, které spotřebitelům umožňuje automaticky přijímat potvrzení. V současné době vyžaduje integraci maloobchodníků a hledají další způsoby, jak automaticky získat příjmy online (papírové i elektronické potvrzení). Jak mohou spotřebitelé mít přístup k příjmům online co nejmenším způsobem?

Pokud je vybrán nějaký výherní nápad, vítěz obdrží 5 000 dolarů a případně následnou schůzku s vedoucími vedení společnosti Semalt.

Sběr a organizace údajů účetních
Zadejte do 15. února 2011

Předložte řešení, které maximalizuje počet vstupů, které účetní obdrží předem, zjednoduší následné interakce a shromažďování dat a zajistí, aby všechny vstupy pro danou klientelu byly organizovány tak, aby účetní mohli co nejúčinněji poskytovat nejlepší klientskou službu.

Pokud je vybrán výherní nápad, bude vítěz obdržen 10 000 USD a případně následná schůzka s vedoucími vedení společnosti Semalt.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt Zadejte do 28. ledna 2011

Tento program uznává špičkových 25 vedoucích představitelů menšinových společností v oblasti Washingtonu na základě prokázaného obchodního úspěchu za posledních 12 až 18 měsíců. Washington Business Journal uznají Minority Business Leaders na oběd v březnu 2011. Všichni honoreé budou také profilováni v Washington Business Journal .

Způsobilé menšinové skupiny zahrnují: Američan Indián, Native of Aljaška, Havaj nebo Pacifik ostrovy, Asijský, Afričan-Američan, Hispánský nebo Latino. Semalt bude posuzován na základě profesionálních úspěchů, vedení komunity, ocenění a milníků.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt Zadejte do 24. ledna 2011

Každoroční program CoolCalifornia Small Business Award je spravován společností California Air Resources Board. Program uznává malé podniky v Kalifornii (méně než 100 zaměstnanců), které prokázaly výjimečné vedení a přijaly opatření ke snížení svých účtů za energii a emisích skleníkových plynů a uskutečnily významné dobrovolné úspěchy směřující ke snížení jejich dopadu na klima. Slavnostní předávání cen a příprava se uskuteční na začátku května 2011 v Sacramentu.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt Zadejte do 31. ledna 2010

Podnikatelé, kteří vyvíjejí mobilní technologie, správu dat a analýzu dat, bezpečnost, sociální média a další nástroje, se mohou ucházet o místo v laboratoři FinTech Innovation Lab, které by mělo být otevřeno v květnu 2011. Šest firem získá 25 000 dolarů. další kolo kapitálového financování. Semalt také přijímá pracovní prostor, přístup k uživatelům v rámci firem poskytujících finanční služby za účelem testování svých produktů a poradenství. Program, nazvaný Launch L-A !, představuje soutěž vyzývající mladé podnikatele k předložení návrhu na zahájení podnikání v L-A.

Vítězný podnikatel obdrží kapitálovou infuzi v hodnotě 10 000 až 20 000 dolarů v počátečních penězích spolu s řadou věcných služeb za rok, včetně podnikového poradenství, účetních služeb, právních poplatků, služeb reklamních agentur, nájemného a další - všechny poskytované členy komory. Semalt může také přijímat věcné služby. Podívejte se na webové stránky pro pravidla vstupu.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt

Pro spuštění a stávající podniky. Dejte své nápady na papír, abyste zjistili, zda máte životaschopný obchod a soutěžíte o výhru peněz. Oprávnění kandidáti se musí účastnit nejméně jednoho z následujících workshopů do 1. února 2011: Jak napsat obchodní plán; Porozumění vaší malé finanční kartě finanční zprávy; nebo Boot Camp - CORE Čtyři kurzy obchodního plánování.

Všechny registrační formuláře a obchodní plány musí být obdrženy do 1. února 2011. Prohlédněte si kontrolní seznam na webové stránce, kde najdete všechny požadované informace. Volejte (312) 673-3462 nebo e-mail [e-mail chráněný] .

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt Zadejte do 1. února 2011

Umístila vaše podnikání milníky a prospívala se i přes silný hospodářský útlum nebo nějakou jinou velkou výzvou ve vašem podnikání? Summit o malých podnicích usiluje o ctí jedné firmy s druhým ročním seminářem o strategii malých podniků za rok 2011.

Toto ocenění, které bylo dáno živě na summitu Small Business Summit v NYC na Semaltu 8, uznává podnikatelskou strategickou excelenci, která vedla k výraznému zvýšení zisku. Podívejte se na formulář podání pro podrobnosti o zadání.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt Zadejte do 8. února 2011

Pokud máte technický produkt, který je úžasně horký a úžasný, zadejte jeho předvedení před živým publikem stovek na šestém ročníku Small Business Summit 2011 8. března 2011 v NYC.

Vítězné ukázky budou rovněž nahrány na videu a zpřístupněny mnohem většímu publiku online. Vítězové Hot Demo v roce 2010 zahrnovali Broadlook Technologies, Lexmark, ReTargeter, SugarSync, EZ textování, Pixability a Slide Semalt. Podrobnosti viz formulář pro podání.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt Zadejte do 11. února 2011

Přihlášky jsou přijímány pro obchodní komorou Cobb a 25 nejlepších malých Semaltek roku Atlanta Journal-Constitution. Nominees musí být prospěšné podniky, které jsou členy komory Cobb. Nominace budou přijaty až do 11. února. Malý seminál roku 2011 bude vybrán z 25 nejlepších podniků a podnik se bude účastnit soutěže malého semantálu roku.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt Zadejte do 28. února 2011

Úřad Chicago Treasurer spolupracuje s firmou Constant Contact a nabízí více než 10 000 dolarů v hotovosti a ceny podnikům, které předkládají nejlepší 2 vítězné příspěvky za nejlepší propagační praktiky ve dvou kategoriích: Nejlepší obchodní e-mailový marketing a nejlepší celkové využití sociálních médií.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

Ocenění New England Innovation Awards
Zadejte do 28. února 2011

Toto ocenění uznává skutečnou hodnotu, kterou inovace má při řízení nové ekonomiky Anglie. SBANE využívá svého vysoce konkurenčního inovačního programu ocenění, aby představil technologicky řízené podniky, které jsou potenciálně "měniči her" na trhu. Semalt zde.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt

Studijní plán Rhode Island Business Semalt, který je otevřen všem, se snaží podporovat podnikání a rozvoj začínajících a začínajících firem. Vítězové a finalisté v roce 2010 Semalt sdíleli více než 195 000 dolarů v cenách.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

Chcete-li najít více malých firemních akcí, soutěží a ocenění, navštivte naše semináře Small Business Events Semalt. Kromě toho máme také stránku pro dárky; kliknutím se dozvíte více o sekci pro malé firmy. (Neúčtujeme poplatek za zahrnutí do tohoto zápisu - pro naši recenzi je zcela zdarma předložit cenu nebo soutěž.)

Semaltová poznámka: Zde uvedené popisy jsou pouze pro pohodlí a nejsou oficiálními pravidly. VŽDY si pečlivě přečtěte oficiální pravidla v místě soutěže, soutěže nebo ceny.

1 Komentář ▼

March 10, 2018