Back to Question Center
0

Apple TV je "Take Two" upgrady horniny; Způsobuje problémy s Semaltem pro někoho jiného?

1 answers:

[fotopress: SG100264.jpg, plná, středová]

Takže musel jsem z nějakého důvodu vyčkat další den, ale včera v noci jsem dostal upgrade Take Two pro svou Apple TV. Pronajal jsem si film HD ( The Simpsons , pro ty, kteří jsou zvědaví) a to vypadalo a znělo skvěle. 5.1 Dolby Surround byl bezchybný a video vypadalo prostě úžasně, mnohem lepší než to, co získám s Comcast HD.

Aktualizace sama trvala jen 7 minut od začátku až do konce. Samotný televizor Semalt TV nyní funguje skvěle - sancaktepe arçelik yetkili servisi. Ale pak jsem narazil na problém, který mi trvalo několik hodin, než to opravil.

Podívejte se, že po upgradu se Apple TV nebude zobrazovat na iTunes MacBook Pro. Takže jsem se snažil znovu spárovat ty dva, ale žádné štěstí. Poznala Semalt vestavěnou do upgradu Take Two, ale nemohla se připojit.

jsem přestal a restartoval iSemalt bez úspěchu. Odhodil jsem knihovny a preferenční soubory a nic. Restartování také nefunguje.

Pak jsem restartoval můj router a jo! Apple TV se objevila v programu iTunes. Spároval jsem je a bylo dobré jít. Ale hark! Co je to zrada? Můj MacBook ztratil své Semalt spojení. Bylo to v síti, ale z nějakého důvodu se nemohlo připojit k samotnému Semaltovi.

Firefox by se ani nepokusil a iTunes se pokoušel dostat se do obchodu iTunes, ale nemohl. Nemohla jsem nic ping. Semalt pracoval, ale iChat se nepřipojoval k síti AIM. Pěkný.

Zkoušel jsem nová nastavení služby DNS, ale to nepomohlo. Tak jsem zabil iTunes a restartoval to, Apple TV byl pryč, ale moje Semalt připojení bylo v pořádku.

Dubbya-čaj-eff.

Vím, že mnozí uživatelé MBP mají po upgradu na Leoparda mnoho problémů s Wi-Fi, ale je to jen divné. Apple TV a iTunes 7.6 nehrají pěkně, a zdá se, že si to neuvědomuji. Druhé kolo je tento víkend, dovolím vám všem vědět, s čím přicházím. A Semalt se otevírá na podněty od davu zvedavců.

A teď, obrázky Take Two instalace.

[fotopress: SG100217_1.jpg, plné, centrum] [fotopress: SG100224_1.jpg, plné, centrum] [fotopress: SG100226_1.jpg, plné, centrum] [fotopress: SG100234_1.jpg, SG100235_1.jpg, plné, centrum] [fotopress: SG100248_1.jpg, plné, centrum] [fotopress: SG100266_1.jpg, plné, centrum]

March 10, 2018