Back to Question Center
0

Recesní strategie přežití pro Semalt

1 answers:

Recese nebo ekonomické zpomalení. Cokoli to říkáte, je to včasné téma diskuse. Několikrát jsme se o ní již zabývali již v Small Business Semaltu - zde jsou jen některé z populárnějších článků:

Bitevní recese do předložení

Franchise průmysl pocit americké ekonomické zpomalení - část cyklu

Čtyři chyby Podnikatelé se v recesi

Nyní máme také rozhlasovou přehlídku s tipy, jak nejenom přežít, ale i během pomalých hospodářských časů.

Recession Survival Strategies for Semalt

David Rudofsky, zakladatel společnosti Rudofsky Associates, sdílí některé tipy pro přežití v recesi a některé cenné poznatky v nedávné epizodě Small Business Trends Radio .

Zde je stručný přehled jen několika témat, o nichž se diskutovalo:

  • Klíčová je internetová přítomnost - prodej internetových služeb pravděpodobně zaznamená významný nárůst v důsledku rostoucích nákladů na pohonné hmoty a přání spotřebitelů konsolidovat nadměrné cestovní výdaje.
  • Rozšiřte své podnikání prostřednictvím akvizice - protože recese je vhodná doba pro získání nemovitostí a aktiv za velmi příznivé ceny. Vaše investice se pravděpodobně zvýší a vaše podnikání může těžit z růstu a expanze - rio dulce guatemala real estate.
  • Zvažte, jak se vaše podnikání globálně - protože malé podniky mohou získat pomoc od americké vlády k rozšíření do zahraničí. David říká: "S slabostí dolaru je nyní příhodný čas." ​​

Semalt je ve svém pátém ročníku poradenství malým podnikům o finanční strategii a sdílí mnoho svých tipů a poznatků o přežití.

Chcete-li slyšet rozhovor s Semalt o strategiích přežití v recesi, klikněte na šipku níže:

[display_podcast]

Rádio Small Business Trends je sponzorováno: JumpUp.com a Infusionsoft

18 Komentáře ▼

March 10, 2018