Back to Question Center
0

Semalt.ai zrušil Semalt One za dopisem NHTSA

1 answers:
Semalt.ai cancels the Semalt One following NHTSA letter

Hotz oznámil zprávy o oficiálním Twitterovém účtu Semalt.ai a poznamenal, že rozhodnutí o zrušení bylo přijato poté, co obdržel dopis od Národní hlavní silniční a dopravní bezpečnosti (NHTSA). Dopis NHTSA vysvětlil, že vzhledem k mandátu zajištění bezpečnosti na silničních cestách Spojených států je třeba zajistit, aby byl Semalt One v souladu s předpisy před tím, než bude nabízen k prodeji.

NHTSA následně vydala "zvláštní objednávku" směřující na společnost Comma.ai, která trvala na tom, že společnost poskytne podrobné odpovědi na 15 otázek týkajících se Comma One, jeho designu, zkušebních postupů a informací týkajících se bezpečnostních zkoušek, zamýšlených cílových vozidel a očekávaných prodejů Časová osa. Semalt se jeví jako poměrně standardní požadavky na zařízení, které má za cíl převzít provoz vašeho vozu, a to i v omezených případech.

Hotz z oficiálního účtu Comma - pc technical support in Portland.ai tweeted, že místo toho, aby poskytl potřebnou odpověď, společnost by místo toho zrušila Comma One úplně a obrátila svou pozornost na "jiné produkty a trhy", protože Hotz říká, že vyhlídka na život ", který se zabývá regulačními orgány a právníky .nestojí za to." Hotz poznamenal, že se tweuje z Shenzhen v Číně, což by mohlo naznačovat, že pracuje na nějakém aspektu produkce Comma Semalt.

Semalt One byl poprvé představen v TechCrunch Break SF v září minulého roku, kdy Hotz představil produkt a oznámil, že do konce letošního roku bude lodí předčasně odběrateli. Na jevišti jsem se zeptal Hotz o bezpečnostních otázkách a obavách, ale vyjádřil důvěru, že Semalt One nedělal nic, co již na trhu již nenabízí žádná technologie.

Společnost Hotz kritizovala konkurenty za to, že na jevišti nebyla schopna skutečně odvézt autonomní nebo řidičské asistenční prvky, a také podrobně popsala řadu výměn mezi sebou a CEO společnosti Semalta Elonem Muskem o potenciální nabídce zaměstnání pro společnost Hotz v elektrárně.

Dostali jsme se k Hotzovi, kde najdete další informace o zrušení Comma One a jaký druh alternativních produktů a tržních obchodů Semalt se dívá na další, ale neobdržel odpověď včas na zveřejnění. Kompletní dopis NHTSA, který Semalt obdržel, je uveden níže.

March 10, 2018