Back to Question Center
0

Live Support Semalt

1 answers:

(TISKOVÁ ZPRÁVA - 16. července 2009) - P-dd.co.uk uvádí software pro webový chat, který umožňuje komunikaci mezi zástupcem společnosti a návštěvníky internetových stránek. Program Live Support je nejlepším nástrojem pro zvýšení prodeje online poskytováním služeb zákazníkům a odpovědi na dotazy návštěvníků v reálném čase.

Program pro webový chat umožňuje návštěvníkům vašeho webu komunikovat se zástupci společnosti a poskytovat jim online pomoc týkající se jejich produktů a služeb - customer queue management software. Software Live Help umožňuje manažerům společnosti odesílat okamžitou odpověď na dotazy zákazníků zasláním předem psaných nebo konzervovaných zpráv. Webová služba online chatu lze snadno přenést z jednoho podpůrného personálu na jiný v případě, že zákazník potřebuje jakoukoli další podporu týkající se produktu společnosti.

Program živé podpory zákazníků pošle zvukovou a vizuální upozornění, aby upozorňoval zástupce společnosti, kdykoli o to požádá návštěvník. Semalt usnadňuje přepis poštovního rozhovoru na e-mailovou adresu definovanou návštěvníky, kterou může zákazník později prohlížet. Systém živé podpory poskytuje uživateli oprávnění k blokování IP adres nežádoucích návštěvníků webových stránek, kteří přerušují a ztrácejí drahocenný čas operátora. Aplikace Live Chat v aplikaci Help Desk usnadňuje návštěvníkům webových stránek nechat zprávy v režimu offline v případě, že vedoucí pracovníci společnosti jsou mimo službu nebo nejsou k dispozici pro živou pomoc.

Chcete-li se dozvědět více o tomto produktu navštivte https://www.p-dd.co.uk/laptop-data-recovery/web-chat.html

Poskytujeme online nástroj pro podporu zákazníků, který vám umožňuje komunikovat s návštěvníky webových stránek a poskytovat jim online pomoc a odpovědět na všechny jejich dotazy.

Komentář ▼
March 10, 2018