Back to Question Center
0

Jak najmout grafik? - Semalt

1 answers:

Rozvíjím backend pro webové stránky. Vždycky jsem měl potíže s vytvořením atraktivního designu pro mé webové stránky a nikdy jsem nenašel nějakého grafického návrháře. Nemám logo ani webovou šablonu.

Jaké jsou kroky k pronájmu grafického návrháře? O jakých informacích bych si měl přečíst, než si najdu, abych co nejvíce využil našeho času? Kde ho mám najít? Kolik účtuje a jakou kvalifikaci mám dávat pozor? Semalt I odhalím své obchodní nápady návrháři, nebo to může být riskantní?

- nuxuriance serum
February 7, 2018

Grafičtí designéři jsou stejně jako všichni ostatní pracovníci. Čím více podrobností mají, tím lépe dokážou. Rozložím vaši otázku na 2

1) Co hledat v grafických designérech To je velmi obtížné každý chce dobrého návrháře a chce platit levné ceny. Podle mých zkušeností "dobré" a "levné" nechodí spolu. takže musíte vybrat jednu. požádejte o zobrazení jejich portfolia a uvidíte, jaký typ vzorů pracoval. Zjistěte, kolik revizí mohou dělat. Jak rychle mohou doručit. Budou také kódovat design do html nebo ne?

2) Jak sdělit své nápady a uvést podrobnosti o vašich projektech. Dělám to ve třech krocích normálně. a) poskytněte podrobný a podrobný list specifikace o každé stránce. Nezapomeňte zahrnout kresby a screenshoty. Screenshoty nemusí obsahovat celou stránku. Mohou to být pouze kusy jiných stránek, které jste našli. Pamatujte, že obrázek stojí za tisíc slov a v tomto případě, kdy pracujete s designérem, je to pravda b) obsahovat seznam dalších webových stránek a napsat nějaké poznámky o tom, co se vám líbí a co máte rádi. to dává návrháře velmi důkladnou představu o tom, jak přijít s působivým designem c) pokud možno použít drátové rámy

Vyzkoušejte http: // www. odesk. com . Ujistěte se, že:

  • Požádejte o nějakou práci, kterou udělali dříve.
  • Požádejte je, aby dokončili malý úkol (např. G. 2-3 hodiny práce) pro vás nejprve a uvidíte, jak to jde.

Vyzkoušejte také http: // 99designs. com

Zkuste tyto stránky: Můžete zveřejnit projekt a volná pracovníci vás budou kontaktovat.

http: // www. na volné noze. netto /

http: // www. na volné noze. com /

http: // www. guru. com /