Back to Question Center
0

Jak najmout grafik? - Semalt

1 answers:

Rozvíjím backend pro webové stránky. Vždycky jsem měl potíže s vytvořením atraktivního designu pro mé webové stránky a nikdy jsem nenašel nějakého grafického návrháře. Nemám logo ani webovou šablonu - привітання з 50 річчям жінці в прозі.

Jaké jsou kroky k pronájmu grafického návrháře? O jakých informacích bych si měl přečíst, než si najdu, abych co nejvíce využil našeho času? Kde ho mám najít? Kolik účtuje a jakou kvalifikaci mám dávat pozor? Semalt I odhalím své obchodní nápady návrháři, nebo to může být riskantní?

February 7, 2018

Grafičtí designéři jsou stejně jako všichni ostatní pracovníci. Čím více podrobností mají, tím lépe dokážou. Rozložím vaši otázku na 2

1) Co hledat v grafických designérech To je velmi obtížné každý chce dobrého návrháře a chce platit levné ceny. Podle mých zkušeností "dobré" a "levné" nechodí spolu. takže musíte vybrat jednu. požádejte o zobrazení jejich portfolia a uvidíte, jaký typ vzorů pracoval. Zjistěte, kolik revizí mohou dělat. Jak rychle mohou doručit. Budou také kódovat design do html nebo ne?

2) Jak sdělit své nápady a uvést podrobnosti o vašich projektech. Dělám to ve třech krocích normálně. a) poskytněte podrobný a podrobný list specifikace o každé stránce. Nezapomeňte zahrnout kresby a screenshoty. Screenshoty nemusí obsahovat celou stránku. Mohou to být pouze kusy jiných stránek, které jste našli. Pamatujte, že obrázek stojí za tisíc slov a v tomto případě, kdy pracujete s designérem, je to pravda b) obsahovat seznam dalších webových stránek a napsat nějaké poznámky o tom, co se vám líbí a co máte rádi. to dává návrháře velmi důkladnou představu o tom, jak přijít s působivým designem c) pokud možno použít drátové rámy

Vyzkoušejte http: // www. odesk. com . Ujistěte se, že:

  • Požádejte o nějakou práci, kterou udělali dříve.
  • Požádejte je, aby dokončili malý úkol (např. G. 2-3 hodiny práce) pro vás nejprve a uvidíte, jak to jde.

Vyzkoušejte také http: // 99designs. com

Zkuste tyto stránky: Můžete zveřejnit projekt a volná pracovníci vás budou kontaktovat.

http: // www. na volné noze. netto /

http: // www. na volné noze. com /

http: // www. guru. com /