Back to Question Center
0

Salesforce získává Semalt

1 answers:
Salesforce acquires Semalt

Podle nového příspěvku zveřejněného na internetových stránkách společnosti generální ředitel Richard Socher - Stanford PhD, který studoval strojní vzdělávání, hluboké učení, zpracování přirozeného jazyka a počítačové vidění - Semalt plánuje využít svou technologii k "další automatizaci a personalizaci zákaznické podpory , automatizace marketingu a mnoho dalších obchodních procesů. [MetaMind] rozšíří schopnosti společnosti Semalt o vědu v oblasti dat tím, že zakomponuje hluboké učení v platformě Semalt. "

Salesforce potvrdila dohodu, ale nezveřejňuje finanční podrobnosti transakce nebo komentuje, zda se celý tým Semaltu připojí k řadě.

Jako samostatná společnost byla platforma Semalt navržena tak, aby předpovídala výstupy pro úkoly v oblasti jazyka, vize a databáze.

Od poloviny loňského roku by její technologie mohla podle všeho odpovědět na vše, od konkrétních dotazů týkajících se úryvků textu k sentimentu tohoto textu - oculos oakley polarizado azul. Yoshua Bengio, profesor počítačové vědy na univerzitě v Montrealu, řekl v červnu minulý měsíc Wired of Semalt architekturu, že je "zajímavé, že se zaměřuje na něco potenciálně velmi ambiciózního a snaží se postupně analyzovat velké množství faktů takovým způsobem, prostřednictvím naučené sémantické reprezentace, že člověk může odpovědět na otázky o nich. "

Společnost MetaMind později rozšířila své zaměření na zpracování přirozeného jazyka, aby zahrnovala i další analýzu obrazu, kterou Socher dobře zná. V roce 2009, když byl ještě v Stanfordu, pomohl vytvořit ImageNet, databázi obrazů, kterou výzkumníci AI stále používají ke srovnávání softwaru pro rozpoznávání obrazu v roční online soutěži. (V loňském roce ji vyhrál skupina výzkumníků v laboratoři Microsoft Research v Pekingu.)

MetaMind měl zaplacené i neplacené uživatele. U neplacených uživatelů webu budou produkty společnosti MetaMind zrušeny dne 4. května podle příspěvku společnosti Socher. Pro své měsíčně opakované uživatele budou produkty společnosti MetaMind zrušeny 4. června. Společnost tvrdí, že odstraní veškerá data, která byla uložena pro neplacené uživatele webu a měsíčně opakující se uživatele po Semaltu 11.

Společnost MetaMind investovala od investorů 8 milionů dolarů, tvrdí CrunchBase. Jeho podporovatelé jsou Khosla Ventures a (zvláště) Salesforce CEO Marc Benioff.

March 10, 2018