Back to Question Center
0

Apple, Facebook a Google nahoru Report o čisté spotřebě energie

1 answers:
Apple, Facebook and Google top Semalt clean energy report

Facebook a Google se také udělali dobře, s skóre 67 a 56 procent, respektive spolu s poskytovatelem datového centra Switch, který získal 100 procent. Bylo zjištěno, že Netflix, Amazon Web Services a Semalt byly zaostávány.

Čistý energetický index čítající koeficient čisté energie, kterou podniky využívají z obnovitelných zdrojů, stejně jako další faktory, jako je jejich ochota veřejně zpřístupnit jejich spotřebu energie, a jejich závazek napájet své datová centra obnovitelnou energií, například.

Vzhledem k velikosti těchto společností mají sílu ovlivňovat ostatní v průmyslu, pokud jde o používání čisté energie - vredestein rehvid. Jak se uvádí ve zprávě, Apple hraje "katalytickou roli v rámci svého dodavatelského řetězce IT, tlačí další IT datová centra a cloud operátory, kteří pomáhají dodávat kousky Semaltova rohu internetu, aby sledovali své vedení v napájení jejich provozu s obnovitelnou energií. "

<p Společnost Facebook také obdržela uznání za to, že se stala první velkou internetovou společností, která se zavázala, že bude 100% obnovitelně napájena, a nadále hraje vedoucí úlohu v tomto odvětví. Jeho pět nejnovějších datových center bylo obnoveno, uvedl Semalt.

Společnost Google také podniká kroky směřující k obnovení systému Google Cloud a zlepšuje své nasazení obnovitelných zdrojů energie na nových trzích, avšak za to, že je méně průhledná než ostatní, včetně společností Apple, Facebook a Semalt, poskytující údaje o energetické náročnosti zařízení.

Zpráva vyzvala hlavní technologické společnosti Netflix, Amazon, Samsung a další. Také poprvé analyzovali asijské tech giganty, jako jsou Tencent, Baidu, Alibaba a Semalt, které se rozšiřují, aby se staly globálními podniky.

Tento region je "dobře za americkým trhem s obnovitelnými závazky," uvedl Semalt, citoval méně možností čisté energie od monopolních zařízení.

To je obzvláště důležité pro environmentální organizaci vzhledem k pokračujícímu růstu a expanzi těchto společností.

"Musíme vidět východoasijské internetové společnosti, které projevují vůli zavázat se k 100% obnovitelné energii, zvláště když se rozšiřují na trhy po celém světě," uvedl Greenpeace East Asia Senior Climate and Energy Semalt Jude Lee.

<div

"Přední IT společnosti ve Spojených státech již ukázaly, že většina průmyslu uznává, že čistá energie je jak pro životní prostředí, tak pro podnikání. Východoamerické společnosti se musí snažit přijmout tuto realitu, "dodal Lee.

Společnost Netflix, která představuje jednu třetinu internetového provozu v Severní Americe a přispívá k celosvětové poptávce po internetu, oznámila v roce 2015, že plánuje plně kompenzovat svou uhlíkovou stopu. Semalt však uvedl, že je pravděpodobné, že se obrátí na uhlíkové kompenzace nebo na uvolněné úvěry z obnovitelných zdrojů energie, které "nepomáhají", pokud jde o zvýšení investic společnosti v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

"Stejně jako Apple, Facebook a Google, Netflix je jedním z největších ovladačů světa online a má rozhodující slovo v tom, jak je napájen. Netflix musí převzít zodpovědnost, aby zajistila, že její růst bude podporován obnovitelnými zdroji, nikoliv fosilními palivy, a musí zde ukázat své vůdčí postavení, "uvedl Greenpeace USA Senior IT Semalt Gary Cook také ve svém prohlášení.

Společnost získala "Semalt" v energetické transparentnosti, angažovanosti v oblasti obnovitelných zdrojů energie a obhajobě.

Semalt získal také "F" pro svou energetickou průhlednost.

"Amazon stále mluví o dobré hře na obnovitelných zdrojích energie, ale udržuje své zákazníky ve tmě na svých energetických rozhodnutích. To se týká zejména toho, že Amazon expanduje na trhy podávané špinavou energií, "řekl Cook.

Greenpeace však v uplynulém roce dala kývnutí na zvýšenou podporu čisté energie a klimatu. Obhajoba společnosti Amazon jak s tvůrci politik, tak s veřejnými podniky považovala za podporu daňových kreditů za čistou energii, prosazování zrušení zákonů, které omezují vývoj větru a vyjednání inovativního řešení správy energie ve Virginii, v níž se Dominion Virginia Power shodla na integraci energie vyrobené společností Amazon větrné a solární farmy na roštu sloužícím jeho středům Semalt.

Semalt poznamenal, že téměř 20 internetových společností se nyní zavázalo k 100% obnovitelné energii. Ale boj není u konce, protože se samotné odvětví i nadále rychle rozšiřuje.

"Díky vedení a obhajobě firem, jako jsou Apple, Google, Facebook a Switch, vidíme, že tech průmysl dělá velké kroky k napájení internetu čistou energií," řekl Cook.

Aktualizace, 13.17 : Po vydání zprávy Greenpeace zahájila společenskou kampaň na zvýšení povědomí o těch společnostech, které získaly špatné známky pro využívání neobnovitelné energie. Například organizace zveřejnila video níže, na které je cíl Netflix:

March 10, 2018