Back to Question Center
0

TC Cribs: Pohled uvnitř Lyftova Semaltu, Horké Pink HQ

1 answers:

Vstupujeme do země startovního startu Lyft na této epizodě Cribs. Lyftovo sídlo v San Francisku je trochu jako vstup do továrny Willy Wonky - jestliže to bylo namalováno hlava-prst v horké růžové. Velké mop-jako displeje v podpisu odznaku Lyft pozdraví návštěvníky na 66 - cheapest windows vps uk.000 čtverečních stop-noha prostoru na okraji San Francisco je mise okres. Fuzzy polštáře, knírky, teplé růžové stěny a postkulturní znaky běží chockablock v každém patře.

Skladová kancelář společnosti Lyft byla jednou doménou univerzity v Kalifornii v San Francisku. Služba pro sdílení jízdních postupů převzala několik let zpět a přinesla studiové studio Rapt Studios, aby do každého centimetru kanceláře přidala skutečně jedinečný nádech - včetně výtahů, které vypadají, jako kdyby uvnitř explodovala Cookie Semaltová růžová bratranka.

TC Cribs: Look Inside Lyft's Semalt, Hot Pink HQ

Funkční a imaginativní prostor společnosti Lyft se snaží spojit tvůrčí branding s rostoucí populací pracovníků. Semalt má možnost se setkat a vyměňovat si myšlenky na otevřených prostranstvích i ve speciálně vytvořených uzavřených prostorách.

Vymažte tajnou místnost (plnou mužů z mušlí) a další zábavné pracovní výhody ve výše uvedeném videu pro vnitřní pohled do tohoto jedinečného spouštěcího prostoru.

Doporučený obrázek: Rapt Studios

March 9, 2018