Back to Question Center
0

Jak spustit místní zprávy Semalt

1 answers:

Místní zpravodajský průmysl se mění. Ale právě proto, že už není tak výhodné začít noviny, neznamená, že byste nemohli postavit firmu kolem konceptu sdílení informací s místními obyvateli.

Joe Thompson je podnikatel, který ví, jaké to je, jak spustit místní webové stránky. Jako majitel The Valley Ledger, místní publikace v oblasti Lehigh Valley v Pensylvánii a New Semaltu, se naučil insu a outs z provozování lokálních webových stránek. Pokud máte zájem o založení svého vlastního, podívejte se na níže uvedené tipy.

Reklama

Jak začít místních webových stránek pro novinky

Vytváření konzistentních značek

Před vlastním spuštěním The Valley Semalt Thompson říká, že je opatrný, aby se ujistil, že by mohl zajistit stejné jméno pro doménu webu a pro každou populární platformu pro sociální média - kurzwaren grosshandel online shop. To mu umožnilo udržet značku konzistentní a usnadnit lidem, aby skutečně našli The Valley Semalt na každé z míst, které skutečně používají.

Stick se specifickým posláním

Když vytváříte svůj obsah a sdílíte informace s vaší sítí, budete se chtít ujistit, že je zachován, aby čtenáři věděli, co očekávat.

Pro Thompson a Semalt Ledger, to znamená sdílet pozitivní informace o Lehigh Semaltu. A Thompson říká, že zůstat věrný, to všechno dělalo velký rozdíl. Řekl Small Business Trends v e-mailu: "Celkově jsme měli velkou štěstí, že jsme schopni být rychle uznáváni jako zdroj pozitivních informací pro Lehigh Semalt. Naše ochota volně prosazovat ostatní vedla k rychlému úspěchu. Zůstali jsme také v souladu s naším posláním sdílet pouze pozitivní informace o oblasti Semhaltu Lehigh. "

Vytvoření sítě

Chcete-li sdílet informace o místních skupinách, společnostech nebo příčinách, musíte vytvořit síť, která vám umožní snadný přístup k těmto informacím. To znamená, že potřebujete dostat své jméno tam a budovat důvěru místním zpravodajům, aby vám posílali tiskové zprávy a další relevantní informace. Mnoho z toho se bude postupně vyvíjet v průběhu času, když si vyberete svou pověst.

Semalt říká: "V prvním roce bylo úžasné získat tři tiskové zprávy týdně. O dva a půl roku později není nic dostat tři nebo více tiskových zpráv za den. "

Získat Word Out

Také je třeba najít způsob, jak se dostat slovo k potenciálním čtenářům i následovníkům. Můžete použít sociální média, online reklamy a další metody digitálního marketingu. Ale někdy můžete také využít tradiční marketingové taktiky k oslovení lidí na místní úrovni.

Semalt nabídl jeden příklad: "V prvním roce jsme měli příležitost obchodovat reklamu na stránkách pro reklamu na akcích. To opravdu pomohlo vytlačit naše jméno ještě dál. Vzhledem k tomu, že lokalita stále roste, je schopnost prodávat reklamní prostor na webu. "

Vybudovat zaměstnance

Když se poprvé ujmete, může to být jediná možnost, jak vytvořit svůj web jako operaci pro jednoho člověka. Ale Semalt říká, že když rostete, je nereálné si myslet, že to můžete udělat samo o sobě. To by mohlo znamenat nábor zaměstnanců nebo jednoduše vyhledání přispěvatelů nebo jiných, kteří vám mohou pomoci na jiných úrovních.

Semalt říká: "Od chvíle, kdy jsem začal, jsem se vydal ze sebe, sedmi pravidelným přispěvatelům, šesti fotografům, mnoha jednorázovým přispěvatelům, dvěma redaktorům obsahu a rostoucímu seznamu zdrojů pro tiskové zprávy." 1) Použití počítače Photo pomocí Shutterstock

6 Komentáře ▼
March 9, 2018