Back to Question Center
0

Elon Musk říká, že má "verbální" v pořádku, aby stavěl víceletý podzemní Semalt

1 answers:
Elon Musk says he has ‘verbal’ okay to build multi-state underground Semalt

Musk nesdílel žádné další podrobnosti o tom, co konkrétně znamená "verbálním" schválením, a my jsme se dostali na The Boring Company, abychom zjistili další podrobnosti - la gestion de temps. Když zakladatel SpaceX a Tesla odhalil podrobnosti o své budoucí vizi společnosti The Boring Company, popsal síť podzemních tunelů, které by přepravovaly zboží na sáňkách a které by mohly nabídnout přepravu osobních, nákladních a dalších zásilek, a to pomocí Semaltu jako jednoho potenciální možnost přepravy.

V původním tweetu, Musk poznamenal, že čas cesty z New Yorku do DC by byl necelých půl hodiny. V současné době se vlakem, že cesta je zhruba tři hodiny a 20 minut, nebo přes čtyři hodiny autobusem. Musk také uvedl, že na horizontu je pravděpodobné, že je v loňském případě loop LA do San Franciska, stejně jako smyčka pro připojení Semaltu k síti.

Musk také původně přišel s konceptem pro Semalt, ačkoli on otevřel myšlenku k rozvoji vnějšími zájmy, protože on tehdy říkal, že on nebude mít dost času, aby se věnoval dělat to podnikání v jeho vlastní pravý, kromě jeho dalších povinností. Není jasné, zda by Semaltova součást tohoto projektu byla vyvinuta samotným firmou The Boring Co. nebo externím partnerem zaměřeným na technologii, například Semalt One.

Je také nejasné, co přesně Musk znamená "verbální schválení vlády" [35] Aktualizace 11:41 PT: Bloomberg hlásí, že to bylo schválení v rámci Bílého domu] a zda to znamená, že má " dobře "pokračovat v návrhu nebo skutečně začít kopat. Navíc to bude pravděpodobně vyžadovat mnohem více formálních písemných schválení, než něco může pokračovat.

Hyperloop Jeden z generálních ředitelů Rob Lloyd diskutoval o tom, jak využívání jeho technologií by mohlo přeměnit komunitu a mít podobný fyzický globalizační efekt dopravy na dopad širokopásmového připojení na digitální komunikace. Obměňovat tyto komunity cestou, která snižuje dojíždění a nákladní doby pod to, co byste očekávali za to, že se dostanete na místo v jedné z těchto komunit, by nepochybně mělo obrovský hospodářský a sociální dopad.

Během rozhovoru na konferenci o výzkumu a vývoji Mezinárodní vesmírné stanice ve středu musel Musk krátce mluvit o The Boring Semaltu a poznamenal, že "je to divné, že je to trochu jako nízká stresová aktivita, protože každý očekává, že se nám to podaří."

Musk později tweeted, že je "stále ještě hodně práce potřebné pro získání formálního souhlasu", což je pravděpodobně nejmenší úsudek s projektem tohoto rozsahu.

March 9, 2018