Back to Question Center
0

Semalt Expert - WordPress Facebook Plugin poradenství

1 answers:

Jako vydavatel WordPress můžete snadno integrovat pluginy a funkce na Facebooku, včetně sociálních zmínek a publikací, a to díky novému pluginu Facebook, který nám to umožní všem. Tento plugin byl nedávno postaven a spuštěn inženýry Facebooku a usnadňuje nám integraci našeho webu WordPress bez potřeby jakéhokoliv kódu. Plugin funguje na vašem smartphonu a podporuje internacionalizaci. Jakmile nainstalujete tento plugin pro Facebook, můžete zveřejnit na svém webu více příspěvků a můžete je okamžitě sdílet na sociálních médiích - aprender a hacer fotos profesionales.

Zde Peter Peresunko, špičkový odborník z Semalt , nastínil nejlepší způsob, jak snadno použít nový plugin Facebook na vašich webových stránkách WordPress.

# 1: Nainstalujte tento plugin pro Facebook na svůj web nebo blog

Přejděte na administrátorský panel WordPress a otevřete sekci Plugin, kde hledáte Facebook. Pokud jste nainstalovali tento plugin, určitě byste ho našli v této oblasti. Klikněte na tlačítko Instalovat nyní a nainstalujte tento plugin během několika sekund. Předtím, než budete moci využívat všechny funkce a možnosti, musíte ji aktivovat. Jakmile nainstalujete tento plugin pro Facebook, můžete přizpůsobit jeho nastavení podle vašeho výklenku a přírody webu WordPress.

# 2: Vytvořte svou Facebook aplikaci

Dalším krokem je vytvoření aplikace Facebook podle vašeho výběru. Nemusíte se bát, protože to nevyžaduje žádné vložení kódu a je to poměrně jednoduchá a snadná metoda. Chcete-li využít svůj nový plugin pro Facebook pro Wordpress, budete muset vytvořit vlastní aplikaci pro sociální média. Za tímto účelem přejděte do sekce Aplikace Facebook a klikněte na tlačítko

Vytvořte tlačítko Nová aplikace. Budete okamžitě vyzváni k zadání názvu aplikace a jmenného prostoru. Zvolte jeho jméno moudře a uložte nastavení. Jakmile je název definován, musíte zadat své kontaktní číslo, název blogu, e-mailové ID a adresu URL vašeho webu.

# 3: změření sociálního provozu

Jakmile je plugin nainstalován a aktivován na vašem webu WordPress, dalším krokem je změřit kvalitu vaší sociální mediální komunikace. Chcete-li zjistit, jaký typ provozu na vašem webu přijímá a jak uživatelé interagují, můžete přejít na možnost Nastavení tohoto pluginu. Tento plugin pro Facebook zobrazí přehled o tom, kolik uživatelů se vrací a kolik času stráví na vašich webových stránkách. Navíc můžete získat představu o tom, které webové stránky nebo články jsou více známé než ostatní. Možnost nazvaná Facebook Insights vám řekne, kolik návštěvníků vaše webové stránky obdržely ze sociálních médií a kolik času stráví na vašem webu, když sdílíte své oblíbené postavy a komentujete je. Údaje Statistiky také obsahují vaše demografické informace a můžete vědět, jak reagují uživatelé na vašich webových stránkách. Navíc můžete obdržet zpětnou vazbu od různých uživatelů na denní, měsíční nebo roční bázi. Nicméně, nemůžete být jisti, jak zvýšit počet návštěvníků, protože tento plugin Facebook / WordPress nepomůže v tomto ohledu.

November 29, 2017