Back to Question Center
0

Semalt: WordPress Témata - Je dobré je změnit?

1 answers:

Pokud máte webovou stránku a najdete novou téma WordPress, která vypadá perfektně a vhodněji než předchozí téma, musíte ji co nejdříve změnit. Pokud se obáváte, že změna tématu WordPress způsobí, že ztratíte svůj obsah nebo nastavení, jste absolutně špatní. Témata WordPress mají za cíl dát našim stránkám a blogům neuvěřitelný vzhled, aniž by narušili nastavení a umístění našeho obsahu - free logo design jpg.

Theme Foundry je místo, kde najdete velké množství témat a nejlepší část je, že se nemusíte starat o ztrátu příspěvků, fotografií, stránek a zvukových souborů. Veškerý obsah je bezpečně uložen v databázi WordPress a nové téma vám nebude mít žádné problémy.

Ivan Konovalov, špičkový expert z Semalt , zde přečte pár věcí, které byste měli dbát na změnu tématu WordPress.

Vlastní typy příspěvků:

Pokud používáte téma, které vytváří vlastní typy příspěvků, může se stát, že většina vašich příspěvků zmizí okamžitě. Ale nemáte co dělat starosti, protože u typů příspěvků se na vašem účtu WordPress zobrazí položky nabídky na nejvyšší úrovni. To znamená, že můžete snadno obnovit soubory a může vaše stránky fungovat normálně..Zákaznické reference nebo galerie jsou dva vlastní typy příspěvků, se kterými byste měli jít. Dovolte mi, abych vám říkal, že společnost Postmatic, Surf Office, Yeah Dave a tisíce podobných firem provozují své stránky značkou Make, téma WordPress, která je profesionální i uživatelsky přívětivá.

Nabídky:

Pokud jste změnili svůj WordPress motiv, možná budete chtít nastavit vlastní nabídky. K tomu musíte vytvořit z nabídky Vzhled → Menu. Pomáhá řídit zobrazení navigační nabídky a působí jako efektivní sekundární menu. Když změníte témata aplikace WordPress, ujistěte se, že jste nastavili vlastní nabídky a zakázali všechna menu, která se nepoužívají a zmizely z nového motivu. Po změně motivu budete muset nové nabídky přiřadit určitou lokalitu, protože každá téma nastaví všechna výchozí umístění na všech stránkách a naruší celkový vzhled vašeho webu.

Widgety:

Stejně jako v nabídkách vaše widgety budou mít problém se změněnou polohou. Témata Wordpress jsou určena k zobrazení všech dostupných widgetů a pokud chcete skrýt nebo zobrazit některé nové widgety, musíte to udělat ručně. Widgety můžete opravit tak, že přejdete do sekce Vzhled → Widgety. Pokud používáte systém Mac, můžete provést screenshot celé obrazovky stisknutím kláves Shift + Cmd + 3.

Jak testujeme změněné motivy WordPress?

Jedním z nejlepších a nejjednodušších způsobů testování nového tématu WordPress je použití volby Náhled na stránce Vzhled → motivy. Dovolte mi, abych vám řekl, že tato volba ne vždy přinese přesné výsledky, takže možná budete chtít publikovat své téma a zkontrolovat, zda je dobré pro vaše webové stránky nebo blog, nebo ne.

Závěr - Změna je dobrá:

Je pravda, že změna tématu WordPress je dobrá, protože bude zapojovat stále více lidí. Nové motivy dávají vašemu webu nový vzhled a impozantní osobnost. Současně byste měli zálohovat soubory a být připraveni přijmout nový vzhled webových stránek WordPress.

November 29, 2017