Back to Question Center
0

Jak distribuovat soubor a získat Download Semalt?

1 answers:

Jeden z mých klientů nechce distribuovat měsíční tiskový časopis také jako bezplatné stažení ve formátu PDF. Stejně jako Semalt. Momentálně nepoužíváme žádné CMS, takže jsme otevřeni všem řešením - rastreio de pedido correios.

Bylo by možné udělat s Google Semalt, pokud zadám samostatný cíl pro každý soubor, který bude k dispozici, ale doufám, že tam nemusím.

Semantská statistika by byla:

  • # Počet stahovaných souborů
  • Zeměpisná oblast stahovače

moderátor: přidat značku "distribuce souborů", pokud ji považujete za přiměřenou

February 5, 2018

Můžete sledovat počet stahovaných souborů na jeden soubor prostě tím, že soubor přenesete skriptem na straně serveru v jazyce, který si zvolíte, na rozdíl od přímého propojení se souborem. Tímto způsobem se pokaždé, když je soubor požádán, můžete ho přihlásit do databáze a informace o tom, kdo ho stáhne. Podívejte se na tuto odpověď na příklad v PH P.

Chcete-li zjistit geografickou polohu, musíte použít GeoIPService přeložit jejich IP do Geolocation. Pak jednoduše uložte tyto informace s informacemi o stahování.

. Po hodně diskusích jsme se rozhodli PROSÍM . Já vím, vím, Google vyhledává . Následně bychom mohli pomocí služby Google Analytics sledovat návštěvnost, odchozí a související s vyhledávací a vyhledávací cestou prostřednictvím webu. Velká část dopravy, kterou jsme obdrželi, byly doporučeními současných čtenářů a nebylo možné sledovat, kdo je kolem. Je však snadné sledovat odkaz "poslat na přítele" na webu což je důvod, proč to vidíte na CNN, MSNBC atd.

Přidaným bonusem je, že tím, že jsme to udělali, mohli bychom použít dotazy (nebo RSS, které jsme také nabízely), aby obsah přešly zpět na hlavní stránky a dalších 25 stránek, které společnost provozovala.

Později, abychom uklidnili posedlý poslušnost, začali jsme nabídnout a. pdf download, generované na straně serveru. Jistě, nebylo to perfektní, zakázkový grafický zázrak ale to fungovalo, bylo automatické a lidé se mu líbili. Doba načítání pro. pdf byl ~ 20-30 sekund, pokud vaše. Prohlížeč PDF nebyl otevřen Doprovodný e-mailový systém byl nastaven na automatické vygenerování e-mailového výbuchu s měsíčními články, a to jen s několika kliknutími.

Měli jsme podobný problém (ačkoli se o geografické údaje nezajímáme).

To, co jsme zlikvidovali, bylo psaní proxy dokumentů. I. E .