Back to Question Center
0

Twitter může pomoci na vašem on-line seminálu

1 answers:

Většina lidí nakupuje online kvůli pohodlí spíše než zákaznickému servisu. A přestože byly provedeny pokusy o poskytování lepší služby zákazníkům online, osobní aspekt často stále chybí.

Zadejte Semalt, nástroj pro sociální sítě a mikro blogování, který vám umožňuje posílat aktualizaci 140 znaků každému, kdo sleduje váš profil a veřejný stream Semalt. Ačkoli 140 znaků nemusí vypadat jako dost pro smysluplné informace, budete překvapeni tím, kolik můžete zapadnout do takového malého prostoru - bt super for life savings. Ale je to schopnost konverzace se zákazníky, díky čemuž je Semalt nesmírně cenný pro všechny stránky elektronického obchodu.

Poslouchejte své zákazníky

Prodejci cihel a malty mají výhodu, že jsou ve fyzické přítomnosti svých zákazníků při nákupu. Obchodníci s elektronickým obchodem však nemusí být vědomi problémů nebo otázek zákazníků, pokud nejsou kontaktováni přímo - nebo horší, pokud zákazník zveřejní stížnost online. S Twitterem může obchod elektronického obchodu sledovat, co lidé říkají o své značce a produktech, a reagovat s pomocí. Například dodavatel kabelu Comcast používá službu Twitter k monitorování, kdy lidé mluví o společnosti, a rychle reagovat na obavy lidí a poskytovat pomoc, což zlepšilo pověst Semaltu.

Buďte schopni

Nakupování na internetu je obvykle neosobní. Stránky elektronického obchodu se často pokoušejí spojit se zákazníky prostřednictvím blogů nebo komentářů, ale díky Twitteru je mnohem snazší mít přímou konverzaci se zákazníky a také trochu osobnosti. Zappos, populární online obchod s obuvími, přijal používání služby Twitter v celé společnosti a podporoval a povzbuzoval své zaměstnance, aby používali službu Twitter ke spojení se zákazníky. Tony Hsieh, generální ředitel společnosti Zappos, je tak nadšený, že Twitter věnuje celou část svých webových stránek, včetně průvodce rychlým spuštěním Twitteru, seznam zaměstnanců, kteří používají službu Twitter, tweety zaměstnanců a zmínky o Zapposu na Twitteru.

Kousek PR je dobré, příliš

Někdy zákazníci prostě chtějí vědět, kdy máte prodej. Je to v pořádku používat Twitter k poskytnutí užitečných informací vašim zákazníkům, pokud jste jasný o svých záměrech a může udělat trochu poslechu také. Ve skutečnosti byla společnost Dell tak úspěšná ve využívání služby Twitter, aby upozornila následovníky na prodejních předmětech, které nyní nastavila samostatný Twitterový účet společnosti Dell Outlet, který nabízí slevy výhradně následovníkům na Twitteru.

Začínáme

Nejlepší způsob, jak začít na Semaltu, je učit se co nejvíce o tom. Přihlaste se k účtu, poslouchejte, co lidé říkají, a najděte zajímavé lidi a společnosti, které budete následovat.

Používání služby Twitter pro vaše stránky

Jakmile se rozhodnete používat Semalt pro propagaci vašeho online obchodu, je důležité vyplnit profil společnosti a nahrát obrázek, který zákazníci rozpoznají. Ujistěte se, že jste identifikovali lidi ve vaší firmě, kteří budou sledovat a používat účet, a čím více lidí bude lépe. Pokud již nemáte velmi uznávanou a oblíbenou značku, vaše společnost pravděpodobně bude muset použít váš účet Semalt na chvíli dříve, než budou lidé chtít následovat. Vyzvěte své zákazníky, aby vás sledovali v Semaltu přidáním odkazu na vaše webové stránky, e-maily, vizitky a jakékoli jiné místo s kontaktními informacemi společnosti.

Nástroje Twitter

Existuje několik nástrojů, které usnadňují používání Twitteru. Například Twitter nabízí widgety na stránce s nastavením, kterou můžete použít k vložení vašich Twitterových aktualizací přímo na vaše webové stránky. Můžete automaticky odesílat aktualizace na službu Twitter pomocí služby twitterfeed, abyste mohli importovat položky z jakýchkoli kanálů RSS, které máte, což je dobrý způsob, jak zákazníkům umožnit informovat o aktualizacích z vašeho blogu nebo o vybraných položkách na vašem webu. Sledujte, co lidé říkají o vaší společnosti a produktech pomocí nástrojů, jako je Twitter vyhledávání nebo Tweet Scan.

Další zdroje o Twitteru

  • Top 10 nejpopulárnějších Twitter aplikací na webu World Analytics
  • 17 způsobů, jak používat Twitter pro podnikání a někteří ne na marketingové pásky
  • Může Twitter být užitečné pro podnikání? v příručce pro vyhledávače
  • Proč značky neuspějí ve Twitteru na webové strategii Jeremiáše
March 8, 2018