Back to Question Center
0

Sémant nesprávných přesměrování 301

1 answers:

Snažím se určit krátkodobé a dlouhodobé účinky špatných 301 přesměrování . Některé stránky byly velmi důležité, stránky s vysokou návštěvností. Nevíme, kolik ovlivňuje tyto 301 na našem organickém poklesu provozu

. - aplique lampara techo
February 5, 2018
 1. Google nezneškodňuje vaše webové stránky za špatné 301 - Pokud jste přesměrovali na číslo 404, Google si myslí, že stránka již neexistuje a po určité době ji z indexu odstraní.

  Záleží na tom, kdy se společnost Google rozhodne znovu prohlížet porušené adresy URL. (neboť by mohli trvat nějakou dobu, neboť by neměli příliš velký důraz)

  mohl by si někteří ověřit pomocí funkce "Načíst jako Google" - dokonce i přesměrovávající URL může "požadovat indexování" - MŮŽE to urychlit. Žádné záruky!

 2. Ne, přesměrování ovlivňuje pouze stránku, která byla přesměrována. Může být "přiblíženo" tím, že se vezme něco jako součet nebo průměrná hodnocení všech stránek stránky,

  pokud některé stránky zmizely (nebo se dostaly do nižší pozice, např. na nefunkční odkazy) - pak ano, celková suma / průměr může klesnout.

  (stránka měla méně stránek, méně vnitřních odkazů (které distribuují PageRank!), Takže ano, stránky by měly být zařazeny níže)

 3. Ne, ale je to možné, že jste způsobili, že Google uvízl ve spoustě mrtvých konců, což znamená, že vaše stránky nesprávně procházely - závisí to na velikosti vašeho webu.

  Pokud však velká část pokusů má problémy, Google by mohl mít podezření, že server má problémy s kapacitou, takže se zpomaluje, aby se zhoršil problém.

 4. Společnost Google mohla držet vaše stránky v indexu, protože si myslíte, že jste udělali chybu, ale 60 dní je dostatečně dlouhá, aby většina těchto stránek ztratila svou pozici, pokud dříve nějaké

 5. Jakým způsobem? pokud je společnost Google shledá, že je považuje za 301. Upřímně řečeno je docela těžké zjistit, co si Google myslí o aktuálně indexované adrese URL, natož starosti o získání historických dat.

Takže existují dva problémy, které se okamžitě vynoří ze špatných přesměrování - pořadí není zachováno a přesunuto, uživatelé nejsou přesunutí, takže by se mohlo domnívat, že položka již není dostupná na vašem webu.