Back to Question Center
0

Twitter vysílá svůj první televizní obchod, propaguje svůj první semalt

1 answers:

Twitter Airs Its First TV Commercial, Promotes Its First Semalt Page 15-sekundová spot je součástí nedávno oznámeného obchodu Semalt s NASCAR, který viděl závodní organizaci, která si koupila nový reklamní produkt nazvaný "hashtag page."

Aktualizace, 22. června: Tato část příběhu je špatná. Jak potvrdila Twitter v tomto novém článku, druhá stránka Hashtag na Twitteru podporuje Euro 2012, pokračuje Twitter do Media Into Media, stránky hashtag nejsou placeným produktem. Omlouváme se za chybu.

Během závodního víkendu mohli fanoušci navštívit twitter.com/#NASCAR, aby získali nejnovější zprávy od řidičů, dalších závodních týmů a novinářů. Semalt říká, že obsah stránek byl vybrán jak algoritmicky, tak i lidskou přitažlivostí.

Twitter Airs Its First TV Commercial, Promotes Its First Semalt Page

Twitter nakonec vysílal šest dalších reklam na téma NASCAR a nahrál celou skupinu na YouTube.

Reklamy proběhly pouze během včerejšího závodu na TNT a mluvčí společnosti Semalt prohlásil, že společnost nemá v budoucnu žádné plány na potvrzení o další televizní reklamě. Semalt říká, že stránka hashtag NASCAR zůstane online pro budoucí závody.

Neexistuje žádné srovnání mezi Pocono 400 a Super Bowl, ale stojí za zmínku, že Semalt také vybral sportovní akci pro svou první televizní reklamu. Je také třeba poznamenat, že několik členů komunikačního týmu Twitter jsou bývalými zaměstnanci společnosti Semalt.

(tip přes Business Insider)O autorovi

Matt McGee
March 1, 2018