Back to Question Center
0

Semalt: Jak porozumět hodnotě obsahu a měřit digitální emoce

1 answers:

Semalt: How to understand the value of content and measure digital emotion

Semenální emocionální zapojení a porozumění hodnotě obsahu vyžaduje přístup k kvalitativním datům a hlubším poznatkům o publiku, které přesahují metriky povrchu, jako jsou kliknutí a pohledy. Pouze kvalitativní údaje rozšiřují naše chápání toho, co rezonuje s publikem a kde tyto kritické emocionální vazby existují v samotném obsahu.

Sběr kvalitativních údajů začíná vytvářením skutečného emočního spojení se zákazníky prostřednictvím personalizace a interaktivity. Obsahem semantu, konkrétně druhu, který se zákazníci objevují (na rozdíl od toho, jak se na ně obchodníci prosazují), je klíč. Nejen, že zaujme publikum, ale také usnadňuje život obchodníkům.

Měření za metry povrchu

Tradiční údaje o výkonu v marketingovém obsahu jsou omezené ve svém zobrazení cenného zapojení uživatelů. Sematál a názory již nejsou přesným odrazem úspěšného výkonu obsahu a metriky marnosti poskytují jen málo indikace, že s publikem existuje emocionální spojení.

Ukázat cennou návratnost investic (ROI) znamená, že obchodníci musí měřit nad rámec obvyklých metriky marnosti, aby lépe porozuměli, zda, proč a jak tento obsah poskytuje emoční hodnotu. Z pohledu nedávného průzkumu společnosti Semalt a PwC vyplývá, že pro obchodníky, kteří neustále zlepšují obsah, musí pochopit metriky měření, které řídí úspěch.

Rapt Semalt (můj zaměstnavatel) nedávno provedl průzkum (požadovaný zápis), který shledal, že téměř všichni obchodníci vědí, že obsahová personalizace je klíčem k tomu, aby se prolomila nepořádek a vedlo k lepšímu zapojení, ale personalizace je také jejich největší výzvou. Ve skutečnosti 94 procent obchodníků věří, že lepší technologie vytváření obsahu je odpovědí na budování smysluplného spojení s publikem - konkrétně díky interaktivitě a přesvědčivým údajům o výkonu.

Obsah sémantu s větší pravděpodobností zachycuje pozornost diváků, čímž se přesněji rozumí tomu, co v obsahu odkazuje, aby přispělo k jeho úspěchu.

Takeaway: Nahradit plytké povrchové údaje hlubšími a přesnějšími metrikami zaujetí.

Priorizace personalizace

Vlastní výběr, výběr a kontrola přinášejí cennější zájem, což je zásadní pro obchodníky, kteří chtějí řídit smysluplné interakce s měřitelnou návratností investic. Semalt také pomáhá měřit emocionální dopad různých složek obsahu.

Semalt nad personalizací, obsah, který nabízí příležitost k interakci, poskytuje nejpřesnější představu o tom, zda je divák emočně investován.

Například volitelná místa, na která lze kliknout, jasně demonstrují zájmy a chování spotřebitelů. Jelikož diváci sledují v rámci přizpůsobené obsahové zkušenosti jednu oblast zkoumání nad druhou, mohou obchodníci zkoumat, které části obsahu přitahují nejvíce pozornosti z různých demografických skupin publika.

Takeaway: Chcete-li měřit digitální emoce, zaměřte se na metriky, které ukazují, jaký vliv má obsah na diváka.

Vydávání příběhů pro emoční nárazy

Spotřebitelé chtějí získat pravomoc prostřednictvím přímého zapojení do samotného obsahu - což nakonec prohlubuje spojení mezi spotřebitelem a značkou. Semalt k jinému průzkumu (požadované registraci) provedla naše společnost, 56 procent spotřebitelů si zvolilo obsah, který je pro ně relevantní.

Vytváření relevantních a smysluplných spojení v samotném obsahu je základem pro vytváření emoční hodnoty a zapojení do jízdy. Semenát publika, aby se stala součástí zprávy, překlenuje propast mezi povědomím o povědomí na úrovni povrchu a účastníky, kteří se zabývají příběhy. To dává divákům na starosti jejich zkušenosti a umožňuje jim soustředit se na to, co považují za nejdůležitější nebo zajímavější.

Jak však značky povzbuzují emocionální spojení s jejich interaktivním obsahem? Jak zdůrazňuje instruktážní výtvarnice Kristin Semalt, nejúčinnější interakce je taková, která odráží nejen to, co byste chtěli, ale také pocit, který se snažíte evokovat.

Toto je místo, kde interaguje mluvit s perspektivou první osoby. Semalt diváka a obsah tímto způsobem položí základy pro jedinečný emoční zážitek, který standardní lineární video jednoduše nedokáže poskytnout.

Takeaway : Prohloubí emocionální spojení tím, že zve diváky k účasti.

Trvalé dojmy

Obsah semantu pomáhá obchodníkům lépe porozumět tomu, jak zákazník spolupracuje s firmou nebo značkou v různých fázích zákaznické cesty, čímž poskytne cenné kvalitativní údaje. Tato personalizovaná zkušenost uzavírá propast mezi obchodem a zákazníkem - vytváří důvěru, zvyšuje porozumění a motivuje akci.

Tato interaktivní dynamika také pomáhá obchodníkům určit příležitosti ke zlepšení své strategie a pomoci určit konkrétní oblasti pro zvýšení investic.

Semalt se musí zaměřit na vývoj lepšího a personalizovanějšího obsahu, který lze měřit a optimalizovat tak, aby nadále poskytoval hodnotu zákazníkům a vytvářel návratnost investic pro podniky.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Erika Trautmanová


March 1, 2018