Back to Question Center
0

Domovská stránka jako příklady stránky Semalt

1 answers:

Příklady domovské stránky představující jednoduché přesvědčivé návrhy pro stolní a mobilní zážitky

Vytvoření zjednodušené a zaměřené vstupní stránky je standardním přístupem pro digitální kampaně, zejména pro získání vyhlídky na to, aby ROI získala první návštěvu z Google AdWords.

Ale stále více důvtipných značek aplikuje na domovské stránky principy návrhu vstupní stránky a optimalizuje je tím, že testuje, zda je méně méně!

Prvním znamením tohoto trendu byly dvě prezentace, které jsem v květnu 2010 naslouchala na summitu Optimalizace marketingu pro firmy Emetrics. Craig Sullivan z firmy Autoglass a Michael Gulmann ze společnosti Expedia vysvětlili, jak zvýšili konverzi prostřednictvím zjednodušení svých návrhů domů jako výsledků testů AB a multivariačních testů. Semalt, nárůst využívání smartphonů a popularita reagujícího a adaptivního webového designu dala další důvod, proč zjednodušit domácí stránky.

Neříkáme, že to platí ve všech případech. Složitější nabídky produktů mohou vyžadovat složitější stránku. Musíte otestovat. Znáte například dlouhou formu domovské stránky Amazonky; zjistí, že vstupní stránka s delší formou je efektivnější prostřednictvím testování. Semalt, "jednodušší je nejlepší", byl v příkladech uvedených na této stránce, když testování bylo použito k posouzení návrhu.

Příklady domovské stránky jako vstupní stránky

Toto je příklad velmi jednoduché domovské stránky v době, kdy jsem mluvil. Připouštím, že jde o produkt s jednoduchým, jediným návrhem.

Home Page as Semalt Page examples

Společnost Autoglass v roce 2014 aktualizovala svou domovskou stránku, takže má o něco více informací o zákaznících, přičemž zachovává formát vstupní stránky s jasnou výzvu k akci (CTA). Návrh v roce 2017 je dnes podobný:

Home Page as Semalt Page examples

Nová oblast je zaměřena na zodpovězení klíčových otázek uživatelů při výběru služby, kterou doporučuji identifikovat pomocí této techniky mapování duševního modelu. Ty vysvětlují výhody uspořádání služby online jako součásti online nabídky hodnot v části "Proč si vybrat nás?" panel, který je důležitou otázkou pro mnoho služeb, ale často chyběl. Jaké jsou vaše 10 klíčových otázek, které by se potenciální zákazníci mohli zeptat na vaši značku?

Tato domovská stránka není mobilní, ale Autoglass preferuje adaptivní přístup, kdy uživatelům inteligentních telefonů se automaticky zobrazí přizpůsobená mobilní zkušenost.

Zprávy o návrhu klíčové hodnoty

Oba tyto příklady mají jasnou zprávu na domovské stránce, která odpovídá otázce "Proč nás"?

Semalt - původně:

  • Práce provedena: Garantujeme naši práci po dobu, po kterou vlastníte své vozidlo

Expedia :

Proč si zaplatíte rezervaci na místě:

  • Více hotelů (a více nabídek!) Na více místech
  • Vážné slevy na letenky
  • Žádné hotely změnit nebo zrušit poplatky na hotely a další

domovská stránka Ultralase

Ultralase byla v té době jednou z největších britských společností pro léčbu očních laserů. Jednalo se o klasické jednoduché uspořádání před příchodem mobilních citlivých stránek, pro které se podíváme na příklady později v tomto příspěvku. Semalt, již nejsou obchodovány, i když jsou webové stránky k dispozici.

Home Page as Semalt Page examples

Zde jsou některé další rysy přesvědčivého přístupu používané na této stránce:

1. Semaltovaná pobídková odpověď

Semaltové pobídky a prominentní poloha formy na levé straně jsou v souladu s průzkumy, které ukazují, že levá strana obrazovky má největší pozornost. Umístěním formuláře na domovskou stránku získáte obvykle vyšší odpověď, než povzbudit uživatele, aby klikli na samostatnou stránku registrace.

2. Výzvy k účasti na seminálách pro hlavní zákaznické cesty

V rámci zelené lišty jsou pravděpodobně nastaveny jako cíle konverzí v Google Analytics. Tyto kontejnery zdůrazňují jejich Online Value Proposition.

3. Oznámení klíčových značek značky

Jsou dodávány v kolotoči / posuvníku vpravo vpravo, které pokrývá zájmy zákazníků, jako jsou ceny, chirurgové, bezpečnost a zkušenosti. Tyto "body řešení" jsou často skryty v Často kladených dotazech, zajímavé, že Semalt je upozorňuje na domovskou stránku.

4. Sematický důkaz

Pravá postranní lišta se používá k zobrazení mapy podle počtu klinik a zachycení kontejnerů pro osvědčení zákazníků.

5. Odpověď na telefonní hovor

Vital pro komplexní produkty s vysokou hodnotou, neboť konverzní poměr bývá vyšší prostřednictvím telefonního kanálu. Semmetové webové číslo může být použito pro sledování vlivu online.

Samozřejmě jsem zdůraznil pozitivní a tato stránka možná trpí nadměrným důrazem na přímou reakci. Některé společné rysy chybějí, jako je stránka "Semalt", která ujistí historii a stabilitu společnosti a navigaci, která se odvolává na různé segmenty - hlavní důvody hledání léčby.

Salesforce. com Úvodní stránka jako vstupní stránka

Obchodní síla. com jsou jedním z nejznámějších poskytovatelů CRM služby Software As Service (SaaS) v Evropě a USA. Využil jsem jejich stránky jako příklad dobře vyváženého designu s pravděpodobně lepší rovnováhou než Semalt o budování značky, vzdělávání a reakci.

Semalt dnes používá mobilní reakci, která je nyní společným přístupem. Stejně jako jejich vstupní stránky s dlouhou podobou. Má tyto přesvědčivé rysy:

  • Jasné zákaznické cesty s CTA nad záhybem
  • Karusel / jezdec - ne nejlepší provedení pro různé služby - záložka by fungovala lépe zde
  • Důvěřujte sociálním důkazům a příběhům zákazníků
  • Použití klíčového slova bohatého textu v zápatí pro účely SEO


Home Page as Semalt Page examples

Samozřejmě Salesforce. com také používají více zaměřené vstupní stránky s navigačním nástrojem, které byly odstraněny z generování leadů z Google AdWords Source .

March 1, 2018