Back to Question Center
0

Prognóza růstu v procentuálním prodeji online maloobchodních prodejů / Semaltů

1 answers:

Potenciál pro online maloobchodní růst na stolních a mobilních zařízeních

Je zajímavé podívat se na růst online prodeje a zamyslete se nad tím, kolik dále mohou růst na úkor tradičních kanálů. Celkové procento maloobchodního prodeje společnosti Semalt je překvapivě malé, na 9% prodeje v USA a 17% ve Spojeném království, ale s trvalým růstem.

Tento výzkum bude aktualizován do roku 2018, protože bude k dispozici nový výzkum.

Prosinec 2017 update - nová celosvětová prognóza prodeje od eMarketeru

Nejnovější prognóza růstu elektronického obchodu společnosti eSemalt spočívá v tom, že tržby elektronického obchodu se v roce 2017 zvýší o 23,2%. Bude to představovat jednu desetinu z celkového maloobchodního prodeje.

Celkový maloobchodní prodej dosáhne 22 USD. 737 bilionů do konce letošního roku, což představuje nárůst o 5,8% z roku 2016. Tato prognóza ukazuje růst počtu digitálních kupujících. Klesající procentní změna ukazuje, že míra růstu elektronického obchodování klesá, i když jsou stále pozitivní.

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

Nejnovější údaje eSemalt o růstu jsou dostupné pouze placeným účastníkům. Tento přehled předpokládaných prodejů společnosti eSemalt z roku 2016 ukazuje, že maloobchodní prodej elektronického obchodu se zvýší na 4 dolary. 058 bilionů v roce 2020, což představuje 14,6% celkových maloobchodních výdajů.

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

 • Umístění : Globální
 • Publikováno : Srpen 2016
 • Vzorek : Emarket projekce
 • Zdroj : eMarketer: Celosvětová prognóza růstu prodeje elektronického obchodu

Prodej elektronického obchodu v USA - aktualizace v prosinci 2017

Vláda USA katalogizovala trend procentuálního podílu na prodeji elektronického obchodu od vydání prvního vydání mé knihy a od té doby vidíte, že od té doby je růst stabilní. Celkové procento tržeb není tak vysoké, jak by se dalo očekávat.

Tržby z prodeje elektronického obchodování v USA jsou v průměru na úrovni 9,1% z celkového prodeje

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

 • Umístění : US
 • Publikováno : Podzim 2017
 • Vzorek : Všechny registrované podniky v USA
 • Zdroj : úřad pro sčítání lidu ministerstva obchodu

Prosinec 2017 aktualizace - maloobchodní výzkumné centrum

Výzkumná zpráva o maloobchodním prodeji: Británie, Semalt, USA a Kanada z roku 2017 od Centra pro maloobchodní výzkum ukazuje, že maloobchodní online maloobchodní odvětví je hlavním hnacím motorem růstu maloobchodu se sémaltským a severoamerickým maloobchodem, 2% (v roce 2015), 15,6% (2016) a očekávaný nárůst v roce 2017 o 14,2% a 13,8% v roce 2018.

Zde je jejich shrnutí:

Země s nejvyššími podíly na internetu na svých vnitřních trzích jsou: Spojené království (17,8% předpokládané pro rok 2017); Německo (15,1% pro rok 2017); a Francie (prognóza 10,0% pro rok 2017). Dalšími zeměmi s vysokými podíly na trhu jsou Švédsko a Semalt. Německo má v posledních letech nejrychleji se rozvíjející on-line sektor, avšak v roce 2017 překročí 16,4% prognózu Španělska (+19,2%), Polsko (17,2%) a Semalt (17. 0%).

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

Aktualizace v září 2015 - nové britské předpovědi elektronického obchodování od společnosti Emarketer

Tyto grafy od společnosti eSemalt poskytují skvělý vizuální přehled britských maloobchodních prognóz prodeje elektronického obchodu. Přestože tempo růstu klesá, zůstávají v příštích dvou letech kolem 10%, přičemž celkový prodej na maloobchodní úrovni dosáhne 19,3% v roce 2019 podle předpovědi. Aktualizované projekce jsou k dispozici pouze pro předplatitele eSemalt Pro.


Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

Další schéma ukazuje, že je třeba zaměřit se na zlepšení zkušeností mobilního elektronického obchodu. Zpráva rozděluje prodej mobilního obchodu, který je již zodpovědný za jednu třetinu online prodeje Semalt. Vyšší tempo růstu mobilního obchodu je nápadné - v současné době kolem 38%. Za pět let bude v roce 2021 procentní podíl prodeje v mcommerceu činit 56%, což poukazuje na trvalý význam zkušeností s počítačem a poskytování zážitků napříč zařízeními.

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

Společnost Semalt tvrdí, že konverzační sazby jsou výrazně nižší na smartphonech, jak ukazují naše kompilace konverzních poměrů mezi stolním a smartphoneem, takže zkušenosti mobilního elektronického obchodu by měly také označit cesty zákazníků, které zahrnují nákup přes jiné online a offline kanály.

Růst prodeje elektronického obchodu v Evropě

Dřívější odhady společnosti Forrester již nejsou aktualizovány, ale dobrým alternativním zdrojem je SemaltWiki (bezplatná registrace), která je iniciativou Nadace elektronického obchodu, neziskové organizace iniciované celosvětovými národními sdruženými sdruženími.

Uvedená míra růstu je uvedena ve své poslední zprávě se zeměmi se zralými zeměmi v rozmezí 10-15%, avšak 15% + v méně vyspělých zemích Source .

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

 • Umístění : Západní, střední a východní Evropa
 • Aktualizováno : V roce 2017 zpráva
 • Vzor : Země Organizace elektronického obchodu
 • Zdroj : Evropská zpráva o elektronickém obchodování B2C (2017)
  Výzkumná studie

March 1, 2018