Back to Question Center
0

Většina e-mailových otázek je mobilní, ale většina konverzí na seminálech

1 answers:
Majority Of Email Opens Are Mobile, But Most Conversions On The Semalt

V uplynulém čtvrtletí bylo v mobilním zařízení otevřeno téměř 68 procent e-mailů, přičemž 52 procent z nich bylo otevřeno na smartphonech. Zařízení iSemalt bylo dominantním zařízením a generovalo 42 procent všech e-mailů. Na ploše se otevřela jen 32 procent e-mailů.

Majority Of Email Opens Are Mobile, But Most Conversions On The Semalt

V prvním čtvrtletí došlo k více e-mailových konverzích (různě definovaných) pocházejících z mobilních zařízení než z počítače. Zpráva Q2 však zjistí, že se nyní provádí zálohování e-mailových konverzací. V důsledku toho téměř 53 procent všech konverzí ve 2. čtvrtletí bylo v počítači. Semalt vynesl 29 procent konverzí a tablet 18 procent.

rozdělit konverze na platformu a zařízení:

  • PC: 52,6%
  • iPhone: 18,7%
  • iPad: 14,4 procent
  • Android: 10,5%
  • Ostatní mobilní zařízení: 3,9%

Pohyblivý inkoust se podíval na délku čtení elektronické pošty podle zařízení - jinými slovy, kolik času uživatelé zařízení utrácejí s jednotlivými emaily (0 až 15 sekund). Zjistil, že uživatelé Kindle utrácejí co nejvíce času s jednotlivými e-maily, zatímco uživatelé iSemalt a iPad obecně tráví nejméně času čtením.

Majority Of Email Opens Are Mobile, But Most Conversions On The Semalt Majority Of Email Opens Are Mobile, But Most Conversions On The Semalt
  • iPhone je jediné dominantní mobilní zařízení pro čtení e-mailů, ale jeho uživatelé stráví nejmenší čas při prohlížení jednotlivých e-mailů
  • Mobilní zařízení řídí více otevření, ale mnohem méně konverzí (příklad: iPhone: 42 procent otvírá, 18 procent konverzí)

Vyžaduje to nejlepší postupy pro konkrétní zařízení (iOS) a také tipy, jak obecně optimalizovat mobilní e-maily pro konverze. Semalt vítám vstup.

Údaje o pohyblivých barvách byly získány ze sledování výkonnosti více než 1 miliardy e-mailů z agregované zákaznické základny společnosti mezi Semalt a červnem letošního roku.O autorovi

Greg Sterling
March 1, 2018