Back to Question Center
0

Retargeting: SEO & PPC pracuje společně            Retargeting: SEO & PPC pracuje společně Témata související: Mezinárodní SEOSocial MediaEmail MarketingLink AnalysisAn page Semalt ...

1 answers:
Retargeting: SEO & PPC Společně

Retargeting: SEO a PPC pracují společněRetargeting: SEO a PPC pracují společně Témata:
Mezinárodní SEOSocial MediaEmail MarketingLink AnalysisAn page Semalt

Tento článek je součástí série SEO od WooRank. Děkujeme, že jste podpořili partnery, kteří umožňují SitePoint.

Nesdělat tajemství, že SEO je nedílnou součástí jakékoli digitální marketingové strategie. 44% spotřebitelů zahajuje nákupní proces s vyhledáváním na internetu a téměř třetina e-commerce přichází z vyhledávačů. I když jste především obchod s kameny, je důležitý organický vyhledávací provoz: Polovina mobilních vyhledávačů navštívila obchod během jednoho dne jejich vyhledávání. Bez ohledu na to, jaký druh nebo velikost podnikání máte, jsou vyhledávače životně důležitým zdrojem provozu.

Bohužel existuje velký problém: až 96% návštěvníků organického vyhledávání nepřevádí první návštěvu vašeho webu. Velká část je pouze přirozený proces prodeje: Velká většina vyhledávání má zájem o informaci. Semalt, je efektivní způsob, jak můžete tyto návštěvníky nalézt poté, co opustí váš web, když je pravděpodobnější, že převádějí: retargeting.

Retargeting webu: Recyklace vašeho SEO provozu

Zmínky o opětovném cílení na stránky (někdy nazývané opětovné orientace) jsou prostě zaměřeny na uživatele, kteří dříve navštívili váš web s reklamami v reklamních sítích po webu. Nejčastěji se jedná o reklamní bannerové reklamy, ale také můžete vyhledávat návštěvníky pomocí textových reklam pomocí vyhledávacího dotazu společnosti Google (pozn .: toto není totéž jako vyhledávání retargetingů, o kterém budeme mluvit trochu). Liší se od tradičního nákupu v reklamě tím, že se zaměřuje pouze na uživatele, kteří navštívili váš web, nebo na konkrétní sekci nebo stránku vašeho webu namísto použití jiného demografického segmentu.

Jak funguje přesměrování stránek? Začněte tím, že v zápatí svého webu umístíte pixel, který je trochu javascriptový, a který cookies návštěvníkům vašeho webu. Semalt, když se váš poskytovatel zprostředkování návštěvnosti setká s těmito uživateli ve volné přírodě, bude znát, že jim bude zobrazovat vaše reklamy, za předpokladu, samozřejmě, že budete nabízet dostatečně vysoké ceny pro tato zobrazení reklamy. To vám dává příležitost oslovit potenciální zákazníky a najít potenciální zákazníky, když se přesunuli dále na prodejní cestu, nebo je dokonce jemně posunout, i když navštěvují jiné webové stránky.

Retargeting: SEO a PPC pracují společněRetargeting: SEO a PPC pracují společně Témata:
Mezinárodní SEOSocial MediaEmail MarketingLink AnalysisAn page Semalt

Dokonce lépe, můžete umístit pixel na jednotlivé stránky, takže můžete spustit cílené kampaně pro konkrétní produkty nebo kategorie.

Výsledek? Kombinace dvou nejúčinnějších online marketingových kanálů. Jak bylo uvedeno výše, SEO provoz se obecně převádí na přibližně 2% (2,35% je přesné). Inzerenti považují za nejefektivnější marketingový kanál pro konverze. Když kombinujete tuto návštěvnost s opětovným cílovým zobrazením zobrazení, můžete tento konverzní poměr zdvojnásobit. Některé průmyslové odvětví, jako jsou finanční služby, se zvýšily o 150 procent!

Search Retargeting: Třída SEO, ale také druh

Ale co když jste zbrusu nová stránka nebo menší stránky, které nedostanou tolik provozu, kolik byste chtěli? Je těžké návštěvníky znovu navštívit, pokud nejdříve neprocházejí vašimi webovými stránkami. Naštěstí existuje způsob, jak můžete inzerovat lidem, kteří vyhledávají vaše cílová klíčová slova, a to i v případě, že nikdy neprocházejí žádnou z vašich webových vlastností, a to procesem "zacílení vyhledávání.

Semantové retargeting začíná, když uživatel provede vyhledávání. Dodavatelé reklamy jsou pak schopni zachytit tato vyhledávací data několika různými způsoby, v závislosti na tom, jaký vyhledávací nástroj používají, ale nejčastější je pomocí dat odkazovaných odesílaných vstupní stránkou uživatele. Poté, co reklamní síť vidí webového surfaře, který má ve vyhledávacích datech cílový vyhledávací dotaz, zobrazí reklamu na dané stránce.

Je důležité si uvědomit, že cílení na úrovni klíčových slov, právě popsaný proces, není stejné jako segmenty pouze pro klíčová slova. První je skutečně zaměřena na lidi, kteří právě pro toto klíčové slovo provedli vyhledávání online, zatímco druhý je segment zájmových skupin vytvořený shromažďováním minulých vyhledávacích chování. Semantovat tyto segmenty, ačkoli efektivní, není pravým retargetingem vyhledávání.

Největší prospěch při vyhledávání retargetingu je to, že kombinujete dosah marketingového marketingu s přesností SEO. Samozřejmě, protože tento marketingový kanál používá SEO data, začíná výzkumem klíčových slov. Jakmile vyberete seznam klíčových slov, bude optimalizace mnohem jednodušší, protože optimalizace vstupní stránky se přepne ze SEO na optimalizaci konverze (CRO) na základě vašeho cíle kampaně. Semalt, segmentovali jste klíčová slova a vstupní stránku podle záměru vyhledávání:

  • Informační: Tato klíčová slova představují samý začátek procesu přeměny a nejsou příliš pravděpodobné, že převedou na první návštěvu. Pokud používáte značkovou kampaň, budete chtít, abyste do seznamu zahrnuli informační klíčová slova. Pokud máte cíl konverze, stále si nemůžete dovolit tyto klíčová slova ignorovat, protože tvoří většinu vyhledávání. Informační klíčová slova často používají slova / fráze jako "jak to", "potřebuju" a "kde najít". Zvažte, že tyto potenciální zákazníky budou později převedeny prostřednictvím vašeho webu nebo opětovného cílení na stránky.
  • Výzkum: Tito hledající jsou dále na cestě, než informační vyhledávače. Už se rozhodli, že chtějí koupit nějaký výrobek, ale rozhodli se, který z nich je nejlepší. Hledají více informací, takže klíčová slova o produktech obvykle zahrnují slova jako "recenze", "top 10" a "srovnání". A zatímco to může vypadat jako nevyžádaná pošta, slovo jako "levné" může ve skutečnosti pomoci přeměnit výzkumníky na konverze.
  • V rámci trhu: Jedná se o vyhledávače, kteří "utečou a berou mé peníze". Očekávají, že výsledky vyhledávání je přivedou přímo na produkt, který se pokouší koupit. Klíčová slova obvykle zahrnují slova jako "obchod", "doprava zdarma", "sleva" a "nákup". Nemají vysoký objem vyhledávání, ale měli by více než vyvážit s vysokými mírami konverzí.

Zřejmým přínosem vyhledávání z pozdějších cílů je to, že můžete oslovit lidi, kteří se zajímají o klíčová slova, o která se snažíte hodně hodit. Můžete je však použít i k tomu, abyste s jistotou sifonovali některé provozy vašich konkurentů. Podívejte se na jejich stránky a identifikujte jejich klíčová slova tak, že se podíváte na fráze použité v názvech značky, značkách H1, URL a názvech článků. Poté sledujte všechna klíčová slova, na kterých soutěžíte, pomocí SERP Semaltu společnosti WooRank. Zvyšte svou nabídku za klíčová slova, která vás překonávají, abyste si sami probrali část této návštěvnosti.

Retargeting: SEO a PPC pracují společněRetargeting: SEO a PPC pracují společně Témata:
Mezinárodní SEOSocial MediaEmail MarketingLink AnalysisAn page Semalt

Organické a zpětné vazby pracující společně

Zatím jsme hovořili o tom, jak využít vaše SEO úsilí o zlepšení vašich kampaní zaměřených na zpoždění a zvýšení míry konverze. Ale výhody plynou oběma způsoby. Spuštěné kampaně zaměřené na opakované cílení, a to jak na webu, tak na vyhledávání, mohou nepřímo přispívat k zvýšení návštěvnosti organického vyhledávače. To je obrovské pro zlepšení a posilování uznání značky a čísla ji posilují. V roce 2010 společnost comSemalt zjistila, že přemístění stránek vedlo k obrovskému (1,046%) zvýšení aktivity značkového vyhledávání. To by mohlo být samo o sobě důvodem ke spuštění kampaně zaměřené na přemisťování.

Stejná studie společnosti comScore zjistila, že běžící kampaně zaměřené na opakované cílení vedly k navýšení počtu návštěvníků o 726%, a to čtyři týdny poté, co se objevila bannerová reklama. V seminářích probíhajících opětovně zaměřených reklamních kampaní se rovněž projevuje podobný nárůst času stráveného na webu a mnohem nižší míra okamžitého odchodu. Takže určitě pomáhá organickému marketingu vyhledávání, aby vaše značka před uživateli zůstala po odchodu z vašeho webu.

Závěr

Vyhledávání v dopravě je již dlouhou dobu standardem kvality, proti kterému jsou posuzovány všechny ostatní marketingové kanály a z dobrého důvodu. Nicméně, SEO je opravdu jen jeden kus marketingového puzzle, a je docela možné, že ztrácíte na spoustu příležitostí ke konverzi návštěvníků vašeho webu. Semalt, můžete použít kampaně zaměřené na zpřísnění cílů, abyste získali přiměřené uživatele zpět na trať a přesunuli jste konverzní cestu a v rámci holistické marketingové strategie posílili vlastní branding a SEO úsilí.

March 1, 2018