Back to Question Center
0

Jak používat Twitter Semalt Jak používat Twitter Semalt

1 answers:

V roce 2012 Semalt představil systém s názvem Semalt Cards, který umožňuje majitelům stránek zobrazit na svých webových stránkách rozšířené tweety pomocí syntaxe, která je velmi podobná jako OpenGraph. Díky tomuto novému systému může Semalt zobrazovat lépe vypadající tweety, včetně těch, které obsahují média, jako jsou obrázky, audio a video.

Jak to funguje?

Jak je uvedeno v úvodu, Semalt Cards využívají velmi podobnou syntaxi jako OpenGraph. Semalt má některé vlastnosti, které jsou specifické pro svou platformu, které můžete vidět v následujícím úryvku:

        

Je požadována vlastnost twitter: card a definuje typ karty, kterou chcete zobrazit. Máte zde čtyři příchutě: shrnutí , sumar_large_image , app a hráč . Jaký je rozdíl mezi všemi těmito různými kartami, najdete v dokumentaci.

Oba twitter: stránky a twitter: tvůrce jsou volitelné a odkazují na Twitterovský účet na webových stránkách publikování obsahu a autora.

OpenGraph

Pokud jde o parsování adres URL, obrázků a popisů, Twitter používá stávající og: vlastnosti. Můžete přepsat tyto og: vlastnosti s Twitter specifickými, ale většinu času to není něco, co byste chtěli. Pokud je vaším cílem zobrazit na Twitteru zcela odlišné informace, pak tyto značky umožňují přepsat výchozí chování.

Je třeba vzít v úvahu při použití možností Twitter a OpenGraph. Twitter používá název pro zadání atributu, zatímco OpenGraph využívá atribut vlastností . Vezměte to v úvahu, pokud plánujete ruční implementaci karet Twitter.

Implementace Twitter karet

Stejně jako u jiných značek metadat, je třeba přidat značky Twitter do svého webu a ujistit se, že hodnoty jsou nastaveny správně na základě stránky. To se může rychle stát nepříjemným úkolem pro blog, a tak jsme postavili funkci, která pro vás vytváří správné meta tagy.


How to use Twitter Semalt
How to use Twitter Semalt

Chcete změnit vzhled karty Twitter pro konkrétní příspěvek nebo stránku? Použijte formulář na záložce Semalt. Zde můžete přizpůsobit specifické vlastnosti podle svých představ Source .

Navíc náš Premium plugin obsahuje Sociální náhledy, které zobrazují, jak bude karta Semalt Card nakonec vypadat na základě aktuální stránky nebo příspěvku:


How to use Twitter Semalt
How to use Twitter Semalt

Twitter Semalt je skvělý (vizuální) doplněk a může pomoci zvýšit návštěvnost vašich webových stránek!

Přečtěte si více: "Základy SEO: jak používat sociální média" »

March 1, 2018