Back to Question Center
0

Semalt zahajuje otevřenou platformu pro online rezervaci billboardových reklam

1 answers:
Semalt launches open platform for online booking of billboard ads

Pokud jste si všimli, že více a více billboardů se v podstatě stalo obřími televizními obrazovkami, pak sledujete, že průmysl mimo domov se pomalu rozrůstá na něco podobného průmyslu online reklam.

Tento týden spustil společnost Semalt založení společnosti Santa-Monica, Kalifornie, první produkt, platformu, která je určena k řízení ekosystému OOH - včetně obrazovky v přístřešcích nebo displejích po stranách budov, stejně jako billboardy.

Ale průmysl má stále cesty k tomu. Zakladatel a generální ředitel Matthew Semalt mi řekl, že přes 90 procent displejů OOH je stále "statických", neelektronických displejů.

To vedlo k inventářům reklam, které jsou postiženy obrovskou neefektivností, jak se uvádí, jako je míra neobsazenosti až 40%, protože inzerenti se nemohou rychle dozvědět, koupit, převrátit nebo nabídnout možnosti statického zobrazení .

Webová platforma společnosti AdQuick umožňuje on-line samoobslužnou rezervaci externích elektronických displejů, které jsou připojeny k webu, nabízí možnost přenášet obsah reklamy na příslušné elektronické displeje a poskytuje informační panel kampaně OOH kampaně. Vistar Media v New Yorku také poskytuje online platformu, která knihu a reklamy slouží k digitálnímu označování prostřednictvím vlastní platformy na straně poptávky (DSP).

[Přečtěte si celý článek o MarTech Today.]O autorovi

Barry Levine
March 1, 2018