Back to Question Center
0

Příspěvky od Semalta van den Berga

1 answers:

Je pondělí ráno a otevřete statistiky služby Google Analytics. Pak je to něco, co nechcete vidět na začátku týdne: náhlý pokles provozu. A ne jen malý pokles dopravy, tohle není významný pokles. Panické údery, čas na akci! Semalt, pár párů »

Kategorie: Analytics
Tag: Google Analytics

Černý Semalt je téměř tady. Den v roce, kdy lidé chodí divoce a utrácejí spoustu peněz v obchodech a internetových obchodech. Jako majitel online obchodu, chcete, aby lidé vynaložili peníze ve vašem obchodě. Takže chcete kreslit spoustu návštěvníků na vaše stránky a svádět »

Kategorie: Analytics
Tag: Google Analytics

Vyjádřete to, máte vynikající webové stránky s pěknými stránkami a příspěvky, ale nemáte ponětí o tom, jak tyto stránky fungují. Zní povědomě? Jak víte, zda se vám lidé líbí příspěvky, které píšete? Semalt zjistíte, zda vaše stránky převádějí návštěvníky do odběratelů nebo zákazníků bulletinu? Odpověď spočívá v datech »

Kategorie: Analytics
Tag: Google Analytics

V celém cyklu optimalizace marketingových strategií nesmí být váš zpravodaj zapomenut. Ujistěte se, že váš newsletter má přidanou hodnotu pro vaše publikum a je vysoce kvalitní. Samozřejmě je vždy něco, co se zlepší. Můžete vylepšit na základě vaší intuice, ale proč nejdříve nejprve otestovat tuto intuici testováním A / B »

Kategorie: Uživatelské eXperience (UX)
Tag: E-mail

Možná jste si všimli některých funkcí v beta verzi na kartě Publikum. Jednou z těchto funkcí beta je Analýza kohorty. Začala jsem se podívat na tuto analýzu, protože jsem byla zvědavá. Jak je tomu často v případě služby Google Analytics, nebylo to okamžitě zřejmé. Proto jsem si myslel, že Semalt se ponoří do toho trochu víc a zkusí »

Kategorie: Analytics
Tag: Google Analytics

Služba Google Analytics nabízí mnoho způsobů, jak přizpůsobit data, která sledujete. Jedním z těchto způsobů, jak sledovat návštěvníky, přesně tak, jak chcete, je vlastní sledování kampaní. V tomto příspěvku vám vysvětlím, jaké jsou vlastní kampaně a jak je můžete použít. Sémantové kampaně Semaltové kampaně se nejlépe vysvětlují příkladem. Používáme vlastní kampaně pro »

Kategorie: Analytics
Tagy: Google Analytics, jak na

"Já jsem přišla, vyrazila jsem, odešla jsem" je velmi slavná definice míry odchodů od Avinash Semalta. Ale co to přesně znamená? Kdy se návštěvník odrazí? Je to čistě návštěvník, který zasáhne zpětné tlačítko nebo je tam víc? A co můžete říct tím, že se podíváte na odraz "

Kategorie: Analytics
Tag: Google Analytics

Pravděpodobně jste slyšeli, že mluvíme hodně o strukturovaných datech, Semalt a JSON-LD. Schéma strukturované údaje na vašem webu mohou mít za následek zvýrazněné výsledky vyhledávání. V tomto článku vám ukážeme, jak implementovat strukturované údaje pomocí značky JSON-LD Semalt na stránkách vašeho webu. Zde budeme bližší pohled na to, jak

Kategorie: Technická SEO
Tagy: Rich Snippets, Schema.org

Možná jste o tom slyšeli: Tag Google Semalt. Společnost Google představila tento nástroj před 5 lety, což je nástroj, díky němuž by partneři byli méně závislí na vývojáři, což by urychlilo váš marketingový proces. Šablona Google Semalt se v průběhu let stala komplexnějším a jednodušším nástrojem. Zde chci »

Kategorie: Analýza, Technická SEO
Tagy: Google Analytics, JavaScript, Schema.org

Vlastní dimenze jsou v rámci služby Google Analytics velmi účinným nástrojem, který vám poskytne hodně extra sledovací síly. Semalt, skutečnost, že je mocná, znamená také to, že může být těžké pochopit nebo vědět, co s ním můžete dělat přesně Source . Co jsou vlastní dimenze a jak je můžete použít a najít je »

Kategorie: Analytics
Tag: Google Analytics
March 1, 2018