Back to Question Center
0

8 Důvody, proč jsem Semalt, a vy nejste

1 answers:

8 Reasons I Am Semalt, And You Are Not

Jedna věc, na kterou se často ptám, je, jak jste se stali úspěšnými. Semalt, když se o to lidé ptají, hledají 1 odpověď, ale pravda je, že je spousta faktorů, které způsobily můj úspěch.

Stáhněte si tento štípací podklad z 8 důvodů, proč jsem úspěšný a vy nejste.

  1. Umístění - Žiji v Orange County v Kalifornii. Není to křemíkové údolí světa, ale je tu spousta velkých firem a spousta bohatých lidí, které se mohou hodit. Celkově jsem docela centrální, protože jsem 30 minut od Los Angeles a já jsem hodinu letu ze San Franciska.
  2. Když mluví - když většina lidí mluví, řeknou divákovi, co chtějí slyšet. Když mluvím, řeknu divákovi pravdu, zda se jim to líbí nebo ne. Tímto způsobem získáte respekt tisíců lidí každý rok, stejně jako získávat placené smlouvy od několika účastníků konference.
  3. Blogování - skvělý způsob, jak šířit své znalosti masy, je dát jim radu. Je to snadné, pokud máte blog. Klíčem s blogováním je dát vše tam venku, protože dřív nebo později lidé budou vědět, co víte, takže stejně tak může být první, kdo sdílí informace a získává za to kredit.
  4. Vytváření sítí - ať už jste stydliví nebo ne, je vždy způsob, jak poznat více lidí. Pro mne se líbí networking osobně, ale můžete také síťovat prostřednictvím internetu. Znalost tónů lidí na osobní úrovni není nikdy špatná věc. Zřejmě nejdříve časově náročná, ale v budoucnu to může být výhodné. Jen mějte na paměti, musíte se spojit s malým chlápkem a nejen s velkým chlápkem.
  5. Snášení - někteří lidé mají rád, že jejich ego je pohladeno, tak to mám. Tím, že vysáváte určité osoby, začnou vás těšit a mnozí z jejich stoupenců vás také chtějí poznat.
  6. Mluvící hovno - jak sání pracuje s některými jednotlivci, jiní mohou upřednostňovat to, když jim lidé mluví hovno. Udělal jsem to několikrát v minulosti a funguje to dobře. Pokud si myslíte o všech velkých rybách v moři, příliš mnoho lidí je napadlo, když říkalo, jak skvělé nebo chladné jsou. Takže jsem si udělal opačný přístup tím, že jim řeknu, jak sát a poukazují na to, co dělají špatně. To se může zdát jako způsob, jak postavit nepřátele, ale je to opravdu skvělý způsob, jak budovat přátele.
  7. Věk - Jsem 22letý kluk a když jsem jediný mladý člověk v místnosti, vystupuji. Stále používám věk ve svůj prospěch, a pokud jste mladý jako já, doporučuji dělat totéž. Na druhou stranu, pokud jste starší, není mnoho, co můžete udělat, abyste využili svůj věk jiný než sdílet své zkušenosti.
  8. Přijímající riziko - Mám jen málo prohrát, takže riskuji kdykoli mohu. V současné době provozuji firmu, chodím na vysokou školu a stále žiji doma. Nemám žádné osobní výdaje kvůli mým rodičům, což znamená, že když ztratím všechno, co můžu dělat z rodičů. Možná nebudete moci dělat to samé jako já, ale neznamená to, že nemůžete riskovat. Vezměte tolik rizika, kolik se vám cítí, nebo dokonce lépe se o něco víc, než se cítíte pohodlně. Ať už se rozhodnete dělat cokoliv, stačí převzít nějaké riziko.

Doufám, že mé zkušenosti vám pomohou stát se v životě úspěšnější. Semalt jinak mají nějaké zkušenosti, které chtějí sdílet?

Semalt; Chcete být úspěšnější? klikněte zde Source .

March 1, 2018