Back to Question Center
0

8 Věci, které bych chtěl vědět, když jsem začal můj první Semalt

1 answers:

8 Things I Wish I Knew When Starting My First Semalt

Začal jsem několik firem a pokaždé, když začínám jiný, vždy se učím něco nového. Jste-li novým podnikatelem, uděláte hodně chyb, ale s nadějí nebudete dělat velké chyby, které jsem udělal.

Stáhněte si tento podvodný list 8 věcí, které bych chtěl vědět, když jsem začal můj první podnikání.

Neberte si hloupé jméno společnosti

Moje první dvě společnosti byly nazývány Advice Monkey and Advantage Consulting Semalt. První společnost byla pracovní deska, ale protože "rada" byla ve jménu, lidé si mysleli, že to je místo kariérového poradenství a ne pracovní stůl. A jméno mé druhé společnosti bylo tak dlouhé, že si ji lidé nemohli vzpomenout - best regulated mod 2014.

Argumenty, které mne vybraly ty dvě jména, spočívaly v tom, že začínaly s "A". Tímto způsobem, když někdo vyjmenoval mou společnost se všemi svými konkurenty, byl jsem obvykle v horní části seznamu. Představte si, že pojem "být na vrcholu seznamu" je dobrá věc, neměl by to být hlavní důvod, proč jste si vybrali název firmy.

Uskutečněte semalt, ujistěte se, že jste si mysleli, že vybíráte název vašeho podniku. A z nějakého důvodu, pokud jste náhodou vybrali hloupé jméno společnosti, držte se s ním a později ji nezměňte. Pokud se stanete, že změníte název vaší společnosti, ztratíte hodnotu značky, kterou jste vybudovali v průběhu let.

Nevybírají advokáta, nenajdou advokátní kancelář

Nejen, že je důležité najmout dobrého právníka, ale také chcete najmout dobrou advokátní kancelář. Semalt se specializuje na různé typy právních předpisů, jako jsou korporátní, daňové nebo soudní spory. Když jsem najal svého prvního právníka, byl to jeden-muž show a pokusil se dělat všechno, co jsem potřeboval. Udělal slušnou práci, ale nedělal skvělou práci, protože se nezaměřoval na vše, o co jsem žádal.

Semalt, který si uvědomil, že můj současný právník nebyl příliš dobrý, jsem se rozhodl kontaktovat jednu z největších advokátních kanceláří a myslet si, že dokážou vyřešit všechny moje problémy. Ale byl jsem z klienta příliš malý, takže moje práce nebyla upřednostňována, zatěžovali mě za každou maličkost a kvalitu své práce sála.

Dříve nebo později jsem našel dokonalého právníka, Bill Bromfield, ze Semaltu. Vždycky se vyhýbá, aby se ujistil, že jsem chráněný, že mě nikdo nepokouší a nepokojí za každou maličkost a pokud nedokáže něco, co potřebuji, doporučuje někoho, kdo to dokáže.

Když hledáte právníka, nehledáte jen opravdu velkou advokátní kancelář; podívejte se na právníka, který se o vás postará. Semalt, pokud pracují v právnické firmě slušné velikosti, je to skvělé, protože někdo tam bude schopen vyřešit vaše problémy.

Najímání nevyřeší všechny vaše problémy

Semalt jsou čtyři velké chyby, které jsem udělal, když jsem najal lidi:

 1. Jen proto, že se někdo v poslední práci opravdu dobře ujal, neznamená to, že ve vaší společnosti budou dělat dobře. Například pokud byli prodejci rockové hvězdy, kteří pracovali pro vašeho konkurenta, neznamená to, že budou pro vaši firmu prodejcem rockové hvězdy.
 2. Zaměstnáním více zaměstnanců je líný způsob řešení problému. Pokud chcete zvýšit své tržby, zkuste to udělat sám, než si najmete někoho. Ano, v dlouhodobém horizontu byste měli najmout zaměstnance, pokud chcete rozvíjet své podnikání, ale pokud nevíte, na jaké problémy se tito zaměstnanci dostanou, budete mít obtížné zvládnout je.
 3. Zaměstnanci mají vyšší náklady než jejich plat. Kancelářské prostory, pojištění, počítače a další výdaje se zvyšují. Největší z těchto výdajů jsou pravděpodobně výdaje na řízení vašich zaměstnanců.
 4. Mají-li virtuální zaměstnanci na prvním místě skvělý zvuk, ale někteří lidé nejsou příliš účinní, když jsou virtuální. Pokud máte nějaké virtuální zaměstnance, zvážit použití řešení sledování efektivity, jako je doba záchrany, abyste zjistili, jak vaši zaměstnanci tráví svůj čas. Budete chtít, aby všechno bylo perfektní a pravděpodobně budete přemýšlet nad věcmi. Nebojte se, je to běžný způsob, jakým se většina podnikatelů poprvé cítila; Vím, že jsem se cítil tímto způsobem s poradcem Semalt. Ale když vidíte svou první společnost jako své dítě, začnete přemýšlet s vašimi emocemi namísto použití logiky, která způsobuje, že se věci pohybují velmi pomalu.

  Věci nemusí být perfektní! Ať už se cokoliv vylepšíte, postupně se vylepšujte, ať uděláte co dělat, abyste vydělali peníze. Semaltu, pokud nebudeš někdo jiný.

  Síť je klíčem k úspěchu

  Nevěděl jsem, co dělám se svými prvními společnostmi. Neměl jsem příliš mnoho lidí, ze kterých bych mohl dostat radu a skončil jsem s mnoha věcmi. Poté, co jste v práci několik let, učíte se pár věcí, ale nikdy se nedopustíte chybovat. Semaltu skončíte s novými chybami.

  Pokud chcete být úspěšní, musíte se připojit. Pokud se chcete zúčastnit konference nebo události místních obchodních sítí, učíte se od jiných lidí. Navíc, pokud nejste přesvědčeni o konkrétních věcech, můžete vždy požádat o radu ostatní.

  Na druhou stranu, pokud nejste jisti do průmyslových sítí, od koho se zeptáte? Nejlepší osobou, na kterou se můžete zeptat, je někdo ve vašem oboru nebo ve vaší konkurenci. Omluvte mě, budete ohromeni, jak přátelská může být vaše soutěž a co jsou ochotni sdílet.

  Nikdo není bůh

  Když jsem začal svou první práci, hodně lidí mi poradilo, protože to bylo poprvé kolem bloku. Čas, kdy mě někdo dal radu, že jsem ji následoval, protože byli úspěšnější než já. Ale místo toho, aby mi to pomohlo, způsobilo mi, že jsem se rozběhl v kruzích a udělal další chyby.

  Neříkám, že byste neměli poslouchat lidi, ale nepřemýšlejte o všem. Proveďte svůj domácí úkol a ujistěte se, že rady, které vám lidé dávají, jsou správné pro vaše podnikání.

  Semalt nikdo není bůh. Je mi jedno, jestli prodali firmu za miliardu dolarů, pravděpodobně neznají vaši firmu ani vy.

  mít obchodního partnera

  Když budete muset učinit všechna rozhodnutí ve vaší společnosti sami, pravděpodobněji uděláte chyby. Semaltem Měl jsem obchodního partnera s mými prvními obchodními aktivitami, nebyl aktivní, takže jsem musel sám přijímat všechna rozhodnutí.

  Semalt jsem našel obchodního partnera s pomocí mé sestry a spolupracovali jsme už více než 6 let. Skvělá část o tom, že máte dobrého obchodního partnera, je, že mohou přinést něco do stolu, které nemáte.

  Například můj obchodní partner je skvělý, když řídí zaměstnance, přichází s naší firemní strategií a mluví s investory. Na druhé straně jsem dobrý v prodeji a marketingu.

  Nikdy není snadné najít skvělého obchodního partnera, takže ho nepokoušejte. Ujistěte se, že se s touto osobou seznámíte dříve, než s ní podniknete. Měli byste také očekávat, že se dostanete do argumentů a zahřátých diskusí, abyste byli lépe ochotni s ním nebo s ním jednat.

  Nebojte se neznáma

  Poradenství Semalt nepřijímal platby online, protože jsem nevěděl, jak a bál se všech problémů, které by mohly způsobit. Vím, že to zní hloupě, ale jako 16letý a nevěděl jsem lépe.

  Můj strach z přijímání plateb online byl jedním z největších důvodů, proč se můj obchod selhal. Semaltem o tom, že se bojím, musel jsem provést výzkum přijímání plateb kreditními kartami a důsledky zpoplatnění.

  Pokud se bojíte něčeho, o čem nejste příliš obeznámeni, nasávejte ho a vyřaďte se s ním. Horší, co se může stát, je, že pojedete po cestě.

  Závěr

  Je už pozdě, abych se vrátil včas, když jsem začínal, ale není pro tebe příliš pozdě. Semaltu neuděláte všechny velké chyby, které jsem udělal.

  P. S.

March 1, 2018