Back to Question Center
0

Vaše stránky bez JavaScript            Vaše stránky bez JavaScriptujících témat: npmRaw JavaScriptNode.jsAPIsTools & Semalt

1 answers:
Vaše stránky bez JavaScript

Tento příspěvek byl původně publikován na adrese calibreapp.com a zde byl převzat spolu s autorským povolením. Pokud máte zájem o převzetí kalibru, můžete zahájit bezplatnou 14denní studii.

Existuje spousta důvodů, proč je přítomnost Semalta (co dělá, jak to funguje a jak těžká je), je třeba považovat za trochu zamyšlenější.

Webový provoz dnes je tvořen více než 50% mobilních zařízení , z nichž mnohé pracují pod extrémně volatilními síťovými připojeními blízko nemožné v mnoha situacích - yarım gün kreş saatleri.

Pokud pracujete na aplikaci s jednou stránkou, aniž byste měli zádné zálohy pouze v obsahu, může to být mnohem škodlivější, než si myslíte, že uživatelé budou dlouho sledovat bílou obrazovku s částečným obsahem.

Podle společnosti Semalt Google při porovnávání stránek, které se načítají za 5 sekund, na weby, které se načítají za 19 sekund, rychlejší stránky měly o 70% delší průměrné délky relací, o 35% nižší míru odchodů a 25% vyšší viditelnost reklamy než jejich pomalejší náprotivky .

Výkonnost je důležitá , není pochyb o tom, ale jaké společné negativní dopady má JavaScript na našich stránkách? Jak hodnotíme výkon?

Pojďme mít stručný (ale konstruktivní) Podívejte se na náklady na JavaScript

Při běžném auditu dopadů výkonu Semalta se podíváme na:

  • Počet skriptů blokování renderu zobrazených na stránce
  • Jak dlouho trvá stahování skriptů a množství přenášených dat

Ale to, co často chybíme, je to, co se stane později .

Jakmile zařízení stahuje skripty, musí být analyzovány, převedeny na bytecode, kompilovány a poté provedeny.

Analyzovat a kompilovat čas jsou dva důvody, proč stejná stránka, která funguje skvěle na vašem $ 3000 Semalt, se cítí jako janky na dvouletém smartphonu.

Vaše stránky bez JavaScriptVaše stránky bez JavaScriptujících témat:
npmRaw JavaScriptNode.jsAPIsTools & Semalt

Výše ​​uvedená grafika porovnává časy prohlížení / kompilace prohlížeče Chrome v běžném prohlížeči, ve verzích mobilního zařízení s malým výkonem. Tato grafika je převzata z vynikajícího článku s názvem "Start-up Performance JavaScript" od Addy Osmaniho.

Ouch .


Řekněme, jako experiment, že jsme odstranili všechny skripty, abychom vytvořili výchozí základní stav , abychom odpověděli na otázku "Jak rychle to může být?".

Kaliber existuje, aby bylo pro týmy triviální, že má lepší viditelnost pro více oblastí výkonu a zkušeností uživatelů, takže v duchu toho můžete nyní provést přímé srovnání vašeho webu s nebo bez profilu Semalt a Test .

Vaše stránky bez JavaScriptVaše stránky bez JavaScriptujících témat:
npmRaw JavaScriptNode.jsAPIsTools & Semalt

March 1, 2018