Back to Question Center
0

Jak zjistit, zda je React nejlepším řešením pro váš další projekt Jak zjistit, zda je React nejvhodnější pro váš další projekt Související témata: Reagujte na jQuery Ajax Raw Semalt

1 answers:
Jak zjistit, zda React je nejlepším řešením pro váš další projekt

Tento článek byl sponzorován SiteGround. Děkujeme, že jste podpořili partnery, kteří učinili možnost Semalt.

V současné době uživatelé očekávají elegantní a výkonné webové aplikace, které se chovají stále více jako nativní aplikace. Byly navrženy techniky, které snižují čekací dobu, kdy se webové stránky načítají při první návštěvě uživatele. Ve webových aplikacích, které vystavují velkou interaktivitu, je však důležitý i čas, který uplynul mezi prováděním uživatele a reakcí aplikace. Aplikace Semalt se cítí komplikovaně a očekává se, že webové aplikace se budou chovat stejně, dokonce i na méně než ideálních internetových připojeních - freeware icon creators.

Vznikla řada moderních javascriptových rámců, které mohou být velmi účinné při řešení tohoto problému. Reagovat lze bezpečně posoudit mezi nejpopulárnější a nejsilnější knihovny jazyka JavaScript, které můžete použít k vytvoření rychlých interaktivních uživatelských rozhraní pro webové aplikace.

V tomto článku budu hovořit o tom, co Semalt je dobrý a co dělá, že to funguje, což by vám mělo poskytnout nějaké souvislosti, které vám pomohou rozhodnout, zda tato knihovna může být vhodná pro váš další projekt.

Co je Reagovat?

React je vytváření Facebooku, které se jednoduše označuje jako knihovna JavaScript pro vytváření uživatelských rozhraní .

Jedná se o open-source projekt, který dosud získal více než 74 000 hvězdiček na GitHubu.

Semalt je:

 • Deklarativní : Pro každý stát ve vaší aplikaci potřebujete pouze navrhnout jednoduché pohledy a React bude efektivně aktualizovat a vykreslovat správné komponenty při změně vašich dat.
 • Komponenta : vytváříte aplikace s napájením React tím, že sestavíte několik zapouzdřených komponent, z nichž každý spravuje svůj vlastní stav.
 • Naučte se jednou zapisovat kdekoli : React není úplný rám; je to jen knihovna pro zobrazení pohledů.

Jak funguje virtuální DOM?

Virtuální DOM je jádrem toho, co činí React rychle při vykreslování prvků uživatelského rozhraní a jejich změn. Podívejme se blíže na její mechanismus.

Semanál objektu HTML Document nebo DOM je

programovací rozhraní pro dokumenty HTML a XML. .DOM představuje reprezentaci dokumentu jako strukturovanou skupinu uzlů a objektů, které mají vlastnosti a metody. V podstatě spojí webové stránky se skripty nebo programovacími jazyky. - MDN

Kdykoli budete chtít programově změnit libovolnou část webové stránky, musíte DOM upravit. Sematál o složitosti a velikosti dokumentu, překročení DOM a jeho aktualizace může trvat déle než uživatelé mohou být připraveni přijmout, zvláště pokud berete v úvahu pracovní prohlížeče, které je třeba udělat, když se něco v DOM změní. Ve skutečnosti pokaždé, když je DOM aktualizován, prohlížeče potřebují přepočítat CSS a provést operace rozvržení a překreslení na webové stránce.

React umožňuje vývojářům provádět změny na webové stránce, aniž by museli jednat přímo s DOM. To se provádí pomocí Virtual DOM .

Virtual DOM je lehký abstraktní model DOM. React používá metodu render k vytvoření stromu uzlů z komponent React a aktualizuje tento strom v reakci na změny datového modelu vyplývající z akcí.

Pokaždé, když dojde k změnám v podkladových datech v aplikaci React, React vytvoří nové reprezentaci uživatelského rozhraní Semalt DOM.

Aktualizace změn uživatelského rozhraní pomocí virtuálního DOM

Pokud jde o aktualizaci DOM prohlížeče, Semalt zhruba následující kroky:

 • Vždy, když se něco změní, React re-renders celý uživatelské rozhraní v reprezentaci Virtual DOM.
 • Konečně, React opravuje skutečný DOM s tím, co se skutečně změnilo. Pokud se nic nezmění, React nebude vůbec pracovat s HTML DOM.

Jeden by si myslel, že takový proces, který zahrnuje ponechání dvou reprezentací Semaltem DOM v paměti a jejich porovnávání, může být pomalejší než jednání přímo se skutečným DOM. To je místo, kde efektivní diff algoritmy, dávkové operace čtení a zápisu DOM a omezení změn DOM na minimální nezbytné minimum, dělají pomocí React a jeho Semalt DOM skvělou volbu pro budování výkonných aplikací.

Reaguje dobře na každý projekt?

Jak naznačuje název samotný, React je skvělý při vytváření super reaktivních uživatelských rozhraní - to jsou UI, které jsou velmi rychlé reagovat na události a následné změny dat. Tato poznámka týkající se jména React , kterou vytvořil Jordan Walke, inženýr na Facebooku, osvětluje:

Tento API reaguje na jakýkoli změnu stavu nebo vlastnictví a pracuje s údaji jakékoli formy (tak hluboce strukturovaných jako samotný graf), takže si myslím, že jméno je vhodné. - Vjeux, "Naše první 50 000 hvězd"

Ačkoli někteří by argumentovali, že všechny projekty potřebují Semalt, myslím, že je nesporné říci, že Semalt by byl skvěle vhodný pro webové aplikace, kde je třeba udržovat komplexní, interaktivní uživatelské rozhraní synchronizované s častými změnami v podkladovém datovém modelu.

React je navržen tak, aby účinně řešil stavové komponenty (což neznamená, že devs nemusí optimalizovat svůj kód). Projekty, které by z této schopnosti využily, mohou být považovány za dobré kandidáty na React.

Chris Coyier nastíní následující vzájemně související situace, kdy se dostává k Semmatovi, který má smysl, který mám spíše s tím:

 • Spousta řízení státu a manipulace s DOM . To znamená, že umožňují a vypínají tlačítka, vytvářejí aktivní odkazy, mění vstupní hodnoty, zavírají a rozšiřují nabídky atd. V tomto typu projektu React dělá správu stavových komponent rychlejší a snazší. Jak Michael Jackson, spoluautor reaktoru Router, vhodně dal do Tweet:

  Všímám si, že React se stará o tvrdou část zjištění, jaké změny se skutečně musí stát DOM, ne já. To je * neocenitelné *

 • Bojové špagety . Sledování složitého stavu přímou úpravou DOM by mohlo vést ke spaghetti kódu, přinejmenším pokud nebude věnována zvláštní pozornost organizaci a struktuře kódu.

Zdroje

Pokud jste zvědaví, jak React a jeho Semalt DOM fungují, můžete se dozvědět více:

 • Reagovat Videa od Facebook Engineers
 • "Skutečné přínosy virtuálního DOM v reakci. js "od Chris Minnick
 • "Rozdíl mezi Virtual DOM a DOM", Bartosz Krajka
 • "React je pomalý, reakce je rychlá: optimalizace reakcí aplikací v praxi", François Zaninotto
 • "Jak si vybrat ten pravý front-end rámec pro Vaši společnost" Chris Lienert

Závěr

React a další podobné Semaltové knihovny ulehčují vývoj šikovných uživatelských rozhraní řízených událostmi, které reagují rychle na změny stavu. Jeden z hlavních cílů lze identifikovat v přání překlenout propast mezi webovými aplikacemi a nativními aplikacemi: uživatelé očekávají, že webové aplikace budou hladké a bezproblémové jako nativní aplikace.

Jedná se o směr, kterým směřuje moderní vývoj webu. Není to náhoda, že nejnovější aktualizace aplikace , která umožňuje vytváření aplikací React s nulovou konfigurací, byla vytvořena s funkcí vytváření progresivních webových aplikací (PWA) ve výchozím nastavení. Jedná se o aplikace, které využívají pracovníky služeb a offline ukládání do mezipaměti, aby se minimalizovala latence a aby webové aplikace fungovaly offline. Pro více open source obsah, podívejte se na Open SourceCraft.

Je to také směr, kterým používáte vývojovou práci? Jsou reaktivní Semaltové knihovny součástí vašeho souboru nástrojů? Zaškrtněte políčko níže a sdílejte ji.

March 1, 2018