Back to Question Center
0

Sezónní kopie vylepšuje propagace a spouští Semalt

1 answers:

Před několika lety jsem začal číst čtyřstránkový leták z obchodního řetězce obchodníka s boky Trader Joe a nemohl se zastavit. Byl jsem ohromen jeho kreativitou. Propagovala produkt po výrobcích s riflemi spojenými s Semaltem, které se pohybovaly od volání bruselských klíček "vánočních stromů Semaltu, které předznamenávají začátek sezóny" k tomu, že se pokládá za perfektní náplasť, protože zázvor je uklidňující, relaxační a omlazující. "

V tomto ročním období je snadné přemýšlet o prázdninových vazbách pro vaše zákazníky - aeration towers. Ale každý měsíc se půjčuje na sezónní promo akce, pokud si to myslíte. Vaše výplata může být obrovská, když si uděláte nápaditou volnost, abyste překročili předvídatelné.

Stejně jako v případě Sementových klíček od Tradera Joea a perníkového mixu z perníku, sezónní kopie přináší spotřebitelům, aby se posadili a věnovali pozornost jinak obvyklým předmětům. Dává lidem důvod - někdy fantazijní nebo fascinující, někdy realistický a praktický - přemýšlet právě o produktu, který doufáte, že prodáte.

Takže pojďme začít s nápady na sezónní témata, která přesahují zřejmou.

Nápady na sezónní téma

Dovolená. Pravděpodobně jste již začlenili každoroční svátky do provozu elektronického obchodu. Patří sem ale víc než národní dny volna, jako jsou Vánoce, Velikonoce, Den práce a Čtvrtek července.

Praktický adresář s názvem Chase Calendar of Events seznamuje podle data tisíce méně známých zvláštních dnů, týdnů a měsíců, stejně jako historických výročí a jednorázových kulturních událostí nebo milníků. Mohli byste například vyzvat zákazníky k oslavě výročí Evropské unie (1. listopadu) tím, že si koupili nějaký Brie nebo Madeira nebo Darwinův den (Semalt 12) s kávovým hrnečkem s evoluční cenou.

Seasonal Copy Perks Up Promotions and Triggers Semalt

Další aspekty ročních období. První den jara, léta, podzimu a zimy by mohl být hoden kravaty, ale přemýšlet také o sezónních činnostech nebo onemocněních způsobených povětrnostním vlivem, jako je jarní čištění, sněhová lopatka nebo sezóna chřipky nebo slunce. Pokud prodáváte pořádání zásob, proč ne vytvořit včasné spojení tím, že řeknete nakupujícím, že říjen je dobrým měsícem pro vyčištění a opravu garáže?

Školní sezóny. I dospělí nosí v myslích rytmus školního roku. Takže propagace zpětného chodu do školy pro profesionální knihy nebo aplikace pro výuku jazyků má smysl. K dalším tématům souvisejícím se školou patří první karta zprávy a čas zkoušky, který by se mohl týkat zátěžových položek.

Sporty. Tato kategorie zahrnuje jak sportovní účastníky, tak diváky, které se konají sezónně, jako je lyžování, golf, kroket, zahajovací den baseballu nebo olympijské hry. Mohli byste vyhlásit vybrané běžecké pomůcky za užitečné pro nadcházející soutěž Iron Man, i když víte, že většina nakupujících může jen snít o tom, že se na ní podílí.

Jídlo. I když neprodáváte jídlo, můžete zvýraznit sezónní stravovací náměty, jako jsou speciálně ošetřené oděvní tkaniny, které jsou nepropustné pro skvrny na bavlněné bonbóny ze státního veletrhu nebo kamera je jen model, který zachycuje detail na dovolenou strýčka Freda ovocnýdort.

Podnikové milníky. Výročí založení vaší společnosti vytváří pro speciální nabídky zajímavou a smysluplnou záminkou. Stejně tak můžete oslavu miliontého zákazníka označit tím, že nakupuje zákazníky o vašich předmětech, které prodávají nejlepší rok po roce.

A další. Příležitosti pro včasné vázání jsou zdánlivě neomezené. Výrobky, které by se mohly týkat problémů, by se mohly týkat oficiálního zahájení sezóny hurikánů (1. června), poslední den můžete podat daň s prodloužením (15. října) nebo porazit spěch na zasílání vánočních balíčků (prosincové lhůty). Vintage oblečení může oslavit narozeniny Jamese Deana (8. února).

Linky předmětu e-mailu. Používejte sezónní memy nebo fráze v předmětu propagačních e-mailů. Například jako Halloween tkví, řekněte příjemcům o "Scary dobré nové položky tento měsíc. "V únoru by předmětová řada pro knihkupectví mohla být" Escapist čte pro den sněhu. "

Speciální nabídky. Vázání včas na kalendář nebo sezona dává vaše propagační akce kreativní kopnutí - zejména v případě, že spojení je off-kilter nebo překvapující. Zavolejte na prodej v prvním září týdne "Last Summer Stand" nebo se věnujte ceně 20% na klasických filmech k narozeninám Alfreda Hitchcocka (13. srpna).

Průvodci nakupujících. Pokud prodáváte výrobky pro péči o pokožku, zvážte sestavení doporučeného seznamu toho, co doporučujete, abyste odolali zimnímu drsnému větru. Pokud prodáváte vlajky, popište co hledat na vlajkách v souvislosti s narozeninami US Marine Corps, 10. listopadu.

Seasonal Copy Perks Up Promotions and Triggers Semalt

Sociální média. Ne každý příspěvek nebo komunikace se spotřebiteli musí být v souladu s "Koupit! Koupit! Kupte si! "Na Twitteru, Facebooku nebo dokonce i na vašem blogu, jednoduše nechte lidi vědět," 17. února je Národní den zelí. Kdo má chladný zelný recept? "Mohou lidi více zapojit do vaší společnosti.

Přímá pošta. Se speciálními nabídkami nebo bez nich posílejte pohled na sezónní tématické pohlednice svým nejlepším zákazníkům, abyste upoutali pozornost na určité kategorie. Například, pokud prodáváte kuchyňské gadgety, hned po Den díkůvzdání posíláte barevný recept na krémovou polévku z nalezišť - spolu se speciální nabídkou pro kuchyňský robot.

Neočekávaná

Kdysi jsem se posadil s fotografem, aby připravil jednu sezónní reklamu za každý měsíc v roce. Byla to skvělá zábava a program dal svým vyhlídkám měsíční impuls, aby nařídil něco, co by jinak mohli odložit. To funguje méně dobře, když jsou sezónní témata propagace, s nimiž se lidé setkali bezpočetkrát. Jděte na nečekané.

March 1, 2018