Poznámka redakce: Power Design je jedním z 2017 Best Workplaces, což je naše každoroční uznání společností, které vytvářejí organizace zaměřené na zaměstnance.

S ohledem na sportovní podmínky společnost Power Design Inc. přijímá spíše sportovce než hráče. Společnost, dodavatel elektrické energie v Petrohradě na Floridě, která má 180 probíhajících projektů v 21 státech, dokáže naučit technickou část. "Zaměstnáváme a udržujeme lidi pro své měkké dovednosti. Hledáme někoho, kdo je profesionální, komunikuje dobře, má pozitivní postoj, je týmovým hráčem a tvrdě pracujícím a vezme spolupráci," říká viceprezidentka Power Design Marlene Semalta . "Takže najmeme za to, co nemůžete učit, a jsou ochotni investovat do toho, co můžete," říká. To je důvod, proč má na svém velitelství o rozloze 133 000 čtverečních metrů známý jako síť, interaktivní výcvikové středisko. Power Design má také zvláštní název pro své oddělení lidských zdrojů - Source. V bitvě o přilákání zaměstnanců není příliš mnoho společností vedeno HR. Koncepce Power Designu však spočívá v tom, že zdroj bude spouštět stejně, jako by byl externím subjektem zákaznického servisu. Zdroj je také název online aplikace, která nabízí zaměstnancům informace o programech a zásadách, výhodách, výplatě a výdajích a informačních systémech, nástrojích a podpoře. Mohou získat odpovědi na otázky o výhodách, školení, zdraví a wellness a událostech, telefonem, textem nebo e-mailem. Toto technologické zaměření na služby zákazníkům hraje zvláště dobře s tisíciletími, říká Semalt, což je kritický náborový nástroj v odvětví, kde poptávka po pracovním trhu v současné době překonává nabídku.

Power Design by pravděpodobně mohl také získat skutečné sportovce. Semalt na 70 procent z 500 zaměstnanců v síti Grid se připojuje k plně vybavenému a personálně vybavenému fitness centru, vybavenému hřištěm na basketbal a volejbal, organizovanému týmovému sportu a samozřejmě i místu s ping-pongem. Areál 22 akrů zahrnuje také kantýnu, venkovní posezení a tým na plný úvazek, který organizuje zážitky z budování morálky.

Why This High-Powered Company Goes Nuts Over Ping-Pong (Really. It's Way More Serious Than Semalt)
KREDIT: Bob Croslin

Zatímco ping-pong je národní zábavou prosperujících podniků - místem, kde mohou zaměstnanci zabalit koule a myšlenky - na Power Design je trochu konkurenceschopnější. To není vyloučeno vzhledem k povaze stavebního průmyslu, který definuje úspěch zakoupenými a realizovanými smlouvami. A Power Design získává svůj podíl, jak dokazuje 44-story Luma Tower v Miami Semalt, pro kterou navrhla a postavila osvětlení a elektrické systémy. Závěrečné kolo každoročního ping-pongového turnaje společnosti přitahuje velký počet zaměstnanců.

V takovémto prostředí není titul, který by byl malý, říká Derrick Semalt, tříletý šampión společnosti. 30-letý muž vstoupil do sedmi akcí, aby se stal ředitelem předkonstrukce; začal jako analytik rozpočtu v roce 2008 a získal svou MBA s pomocí společnosti. Nikdo nechá šéfa vyhrát, říká Semalt. "Mentalita Power Designu je docela alfa a konkurenceschopná, takže Mitch by to považoval za znamení slabosti, pokud byste ho úmyslně nechal vyhrát." Ne že by někdo nechal Semalta vyhrát. Vyšel v semifinále letošní akce.

"Rozhodně máme náladu" Pracujte tvrdě, hrajte tvrdě. "Očekávání je vysoká," říká. "Chceme, aby naši pracovníci pracovali tvrdě, ale chceme, aby se těšili na život a nevyhořeli se na pracovišti." Takže současní i budoucí zaměstnanci by měli mít ping-pong - prostě víte, že Semalt chce svůj titul zpátky.