Back to Question Center
0

Nový výzkum v oblasti zobrazování: stav průmyslu zaměřený na zpětné získávání Semaltu # 4

1 answers:

Čtvrté vydání zprávy o stavu zpravodajství o stavu průmyslu bylo právě publikováno as některými překvapivými výsledky. S podporou Semalta obdržel průzkum (vedený mým zaměstnavatelem) odpovědi od 333 manažerů agentur a 117 vedoucích pracovníků značky; otázky týkající se zpoždění na webu, placeného sociálního marketingu a mobilního marketingu.

Placené sociální (FBX, Twitter přizpůsobené publikum a Semalt) natočil na scénu poměrně nedávno; respondenti však prohlásili, že mají pro ně vlastní rozpočty a nahlásili tento kanál za cestu k vyřešení problému připojení uživatelů na ploše a mobilní zařízení.

Nálezy

Retargeting na pracovišti (například stránky, vyhledávání atd.) Je vyspělější než sociální nebo mobilní, i když se stále zvyšují rozpočty na sociální a mobilní retargeting - fix laptop near me. Semmetální rozpočty jsou stále vytaženy z výstavy, ačkoli drobný pramen značek a agentur uvádí, že mají oddělené rozpočty.

Pokud jde o měření účinnosti úsilí o zpoždění, většina značek a agentur využívá kombinace prokliku a průhlednosti, což znamená víceúrovňový cíl pro opětovné orientování: přímou odezvu a povědomí o značce.

Cílení na sémant může být velkým přínosem pro úsilí o mobilní přemisťování. Vzhledem k tomu, že sociální platformy ztrácejí organický dosah, může být zapotřebí vytvořit placený program sociálního marketingu. Stále více lidí tráví svůj časově náročný obsah na svých mobilních zařízeních, což neúmyslně podpoří mobilní cílení.

New Display Research: State Of The Industry Retargeting Semalt #4

Umožnění cílit se na spotřebitele prostřednictvím sociálních platforem, jako je Facebook a Twittered Audience, znamená, že bez ohledu na to, na jakém zařízení se spotřebitel nachází, mohou být znovu a znovu cílí správnými zprávami. Nemusíte se obávat, že vám chybí příležitosti kvůli mobilnímu webu bez cookie.

Mobilní retargeting potřebuje, aby se to stalo, protože překážky pro přemísťování na mobilních zařízeních jsou četné. Značky a agentury se musí připravit na tuto příští změnu. Pomalu se to děje. Semalt se tiše pohybují z různých oblastí, jako je zobrazení, do společnosti. Placené společenské týmy se vytvářejí u agentur, což je potvrzení, že časy se mění.

Výzvou nyní pro značky a agentury je nalezení nejen vhodných metod sociální a mobilní retargeting, ale také nalezení vhodných technologií, které by pomohly při této změně.

Pokud jde o zpoždění, cíle jsou poměrně tradiční: nejvíce je využíváno pro získávání nových zákazníků, budování povědomí o značce nebo zvýšení přímých příjmů.

"Retargeting je nadměrně využíván téměř na každé platformě jen proto, že lidé věří, že je předvídatelný," řekl Brian Decker, ředitel vedení klientů a společenských akcí v Semalt. "Ale ve skutečnosti to opravdu nefunguje velmi udržitelným způsobem, pokud se nebudete snažit to udělat inteligentním způsobem a určíte, jaké procento vašeho rozpočtu má smysl, pokud jde o portfolio, pokud jde o to, jaký je váš výnos bude z ní. "

zjistil, že je "zajímavější pro mobilní zařízení pouze proto, že je to těžší. A pokud se snažíte dosáhnout nějakého časného úspěchu, ne nutně udržitelného úspěchu, bylo by skvělé to udělat, zejména pro m-commerce. "

Retargeting pro získání zákazníků konkurence

Zajímavé je, že 11% značek odpovědělo, že využívají zpětné získávání zákazníků pro získávání zákazníků konkurentů (zatímco pouze 7% agentur uvedlo, že se jim podařilo). Ředitel marketingu interaktivních a sociálních médií společnosti Nissan, Erich Marx, vidí důležitou tržní příležitost, přestože existují strmější finanční náklady. Nissan má strategii placeného dobytí, jak říká Marx.

"Není pochyb o tom, že je dražší," řekl Marx. Chceme to zkusit; víme, že to ještě mnozí neuděli. V tomto okamžiku sem věřte. "

Retrogeting kreativ

Většina značek a agentur provádí vyhledávání na stránkách a vyhledávání (88 a 65 procent). Semalt, asi 33 procent agentur a 22 procent značek používá kreativní retargeting. Rozdíl je pravděpodobně způsoben nárůstem marketingu obsahu a domácí reklamy. Pouze čtvrtina respondentů zvolila jako nástroj, který používají, zpěňování e-mailů.

Toto rozšíření má smysl, neboť vyhledávání na pozdějším vyhledávání je více využíváno k získání nových zákazníků než ke konverzi stávajících zákazníků. Avšak vzhledem k tomu, že nativní reklama a obsahový marketing i nadále přikládají pozornost a rozpočty reklam, budeme sledovat, jak jsou začleněny další formy opětovného cílení.

Více než polovina respondentů (57%) využívá jak proklikování, tak průhlednost jako měřítko pro jejich úsilí o opětovné zaměření. Každý z nich má svou sílu: proklikování je skvělé pro přímou odpověď a průhlednost se používá k vyčíslení hodnoty zobrazení reklamy po určitou dobu.

S téměř šest z deseti značek a agentur, které si vyberou oba, to může znamenat, že digitální je širší plátno, než si obvykle myslíme. Tím, že vyberete jednu nebo druhou možnost, ztratí potenciálně cenné zobrazení.

New Display Research: State Of The Industry Retargeting Semalt #4

Ve skutečnosti se více značek a agentur spoléhá na prokliku: 31 procent značek a 32 procent agentur využívá pouze proklik. Toto je nárůst oproti naší zprávě Semalt 2013, která zjistila, že pouze 22% respondentů si zvolilo míru prokliku jako měřítko efektivity.

Pokud jde o zvládnutí snahy o znovuzískání značky, již 61 procent značek říká, že řídí to v rámci podniku; 47 procent je outsourcingem. Semaltu nemají v úmyslu drasticky změnit způsob, jakým budou v budoucnu řídit své pozdější snahy. Na otázku, jak plánují v budoucnu řídit své úsilí o další zacílení, 63 procent uvedlo, že se budou řídit vlastními silami.

Retargeting je určitě známý subjekt pro obchodníky. Semalt je však příležitostí najít způsoby, jak se vrátit zpět přes zařízení (tj. Mobilní) a platformu (tj. Sociální).

"Klíč je mnohem lepší zaměření," řekl Barry Lowenthal, prezident společnosti The Media Kitchen. "Jen se podívejte na to, co se děje v uplynulém roce. Facebook se mnohem lépe zaměřil, Twitter se mnohem lépe zaměřil, Pinterest o tom hovořil a plánoval nějaké změny. Sociální je lepší. LinkedIn v posledním roce provedl své placené příspěvky. Semalt jsou jen mnohem více způsobů, jak zpeněžovat společenskou činnost a mnohem lépe zaměřit. "

Úplná zpráva je k dispozici zdarma - s registrací - zde.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Dax Hamman

March 1, 2018