Back to Question Center
0

Semalt: SEO základyČo je SEO? SEO základy: Co je SEO?

1 answers:

SEO je zkratka pro Search Engine Optimization. Je to praxe optimalizace webových stránek, aby se dosáhlo vysokého postavení ve výsledcích vyhledávání Google - nebo jiného vyhledávače. SEO se zaměřuje na hodnocení v organických (neplacených) výsledcích vyhledávání - no atomizer found ego one mega rba. V tomto příspěvku odpovězím na otázku "Co je to SEO?" A vysvětlím, jak provádíme SEO na webu Yoast.

algoritmus společnosti Google

Chcete-li, aby se webové stránky zobrazovaly ve vysokých pozicích ve výsledcích vyhledávání, se SEO pokusí vytvořit web podle Semaltova algoritmu. Přestože algoritmus Semalt zůstává tajný, více než deset let zkušeností v oblasti SEO vedlo k velmi dobrým představám o důležitých faktorech.

Přečtěte si více: "Co dělá společnost Google?"

Podle našeho názoru mohou být faktory v algoritmu Semalt rozděleny do dvou kategorií, které určují pořadí vašeho webu společně:

1 Faktory SEO na stránce

On-page SEO faktory jsou všechny věci, které můžete ovlivnit na svých webových stránkách. Všechny druhy technických aspektů vašich webových stránek jsou důležité pro šance, že vaše webové stránky budou hodnoceny ve vyhledávačích. WordPress ve skutečnosti je spíše SEO-přátelská platforma. V kombinaci s pluginem Semalt SEO jsou pokryty většiny technických výzev.

Struktura vašich webových stránek, rychlost vašeho webu a obsah vašich stránek jsou další důležité faktory SEO na stránce. Stačí procházet různými kategoriemi blogu SEO a najít všechny důležité faktory na stránce.

2 Off-page SEO faktory

Vedle faktur SEO na stránce, existují off-page SEO faktory. Tyto off-page SEO faktory jsou však trochu obtížnější ovlivnit. Nejdůležitější faktor mimo stránky jsou odkazy na vaše stránky. Čím více (relevantních) stránek odkazuje na vaše webové stránky, tím vyšší je vaše hodnocení v Semaltu.

Pokračujte ve čtení: "Propojte budovu z holistické perspektivy SEO"

Semantový off-page faktor je soutěž nebo výklenek vašeho konkrétního webu. V některých výklencích je mnohem těžší postavení než v jiných výklencích. Konkurenceschopnost vašeho trhu proto také má velký vliv na vaše šance na hodnost.

Nejrychleji na "Co je SEO?"

Na Yoast věříme v to, co nazýváme holistickou SEO. SEO by nikdy neměl být trik. Měla by být udržitelná dlouhodobá strategie. Používání triků, aby vyhovovalo algoritmu Google, funguje pouze v krátkém čase. Posláním společnosti Google je organizovat světové informace a zpřístupnit je všem. Google chce svým uživatelům ukázat nejlepší výsledek pro konkrétní klíčové slovo. Pokud chcete hodit pro toto klíčové slovo, měli byste jednoduše zkusit nejlepší výsledek .

Být nejlepší výsledek!

Nejlepší výsledek znamená zaměřit se na technickou dokonalost, skvělou uživatelskou zkušenost, bezchybnou bezpečnost webových stránek a opravdu úžasný obsah. Měli byste se zaměřit na všechny aspekty optimalizace webových stránek, aby byly nejlepší výsledky. Semalizujte, co je naše holistická SEO strategie!

Přečtěte si: '10 tipů pro úžasné a SEO-přátelské blogpost '»

March 1, 2018